bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 15 Kasım Çarşamba)

  • Vefat edenler (Bugün 15 Kasım Çarşamba)

       Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Kıbrıscık ilçesi halkından, Merhum Sedder ve Hacer OFLAZ'ın oğlu, Gülcan OFLAZ'ın eşi, Onur ve Oğuzhan'ın babaları, Cengiz ve Çetin OFLAZ'ın kardeşi, İzzet Baysal Devlet Hastanesi çalışanı sağlık memuru; Cezmi OFLAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Sandanlar Mahallesi sakinlerinden, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nden emekli Osman ÇAKICI'nın eşi, Ünal ÇAKICI, İhsan ÇAKICI ve Sevim AYKUT'un anneleri; Fatma ÇAKICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sandallar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      3- Gölyüzü Mahallesi halkından, Merhum Ali ESEN'in eşi, Tedaş'tan emekli İsmail, İbrahim ESEN ve Emine TAŞÇI'nın anneleri; Hayriye ESEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Çayırpınar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yazıören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Bahçeköy Köyü halkından, eski şoförlerden Merhum Kazım TUTULMAZ'ın eşi, Mutlu ve Nazım TUTULMAZ'ın anneleri, Selma ve Nuriye TUTULMAZ'ın kayınvalidesi, Selda, Seyhan, Nadide, Turan ve Tuncer'in babaanneleri; Hatice TUTULMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Bahçeköy Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze nemazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

    Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.