bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu’dan Dünya Şampiyonu çıktı 

  • Bolu’dan Dünya Şampiyonu çıktı 

    Bolu’dan Dünya Şampiyonu çıktı 
     Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda Bolulu milli sporcularımız Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel, altın madalyanın sahibi oldu.
      Bolulu Cimnastikçilerden Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel’den büyük başarı. Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda milli sporcular Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel, altın madalyanın sahibi oldu.
      Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen şampiyonanın senkron kategorisinde Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel Türkiye adına yarıştı. Yaş Grupları Trambolin Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda senkron kategorisi 17–21 yaş grubunda yarışan Doğukan Büyükarslan ve Koray Altınel, finalde 47.150 puan toplayarak, Türkiye’ye altın madalya kazandırdı.
      Bu madalya Cimnastik tarihimizde Trampolin Cimnastik Senkronize branşında Yaş Grupları Dünya Şampiyonasında kazanılan ilk madalya oldu.
       

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Muharrem İMAMOĞLU(20.11.2017 19:18:32)

      Bu genç sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.Spor yanında dünya ve ahiret hazırlıklarını yapmalarını dilerim.Sevgilerimle        Yeniçağa Akıncılar köyünden

  • Yılmaz AYDIN(19.11.2017 20:45:28)

    TEBRİK EDER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.