bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 18 Kasım Cumartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 18 Kasım Cumartesi)

       Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

          1- Kıbrıscık ilçesi Geriş Köyü halkından, Merhum Bekir AKAN'ın eşi, İrfan, Mehmet, Hüsamettin AKAN, Naciye ZEYREK, İmmügül UNAN, Salibe TAYŞİ ve Merhume Rahime ERHAN'ın anneleri; Fadime AKAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Geriş Köyü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.
     

        2- Seben ilçesi Kızık Köyü halkından, Merhum Hasan ve Salime ÖZÇELİK'in oğlu, Ayşe ÖZÇELİK'in eşi, Metin ÖZÇELİK ve Gülizar ATEŞ'in babası, Burhan ATEŞ'in kayınpederi, Sema ve Semih'in dedesi; Nuh ÖZÇELİK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Kızık Yaylası Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kızık Yaylası Mezarlığı’na defnedilecektir.
       

       3- Mengen İlçesi merhum esnaflarından Berber Ramazan ALBAYRAK’ın oğlu, Sazlar Köyü halkından; Halil ALBAYRAK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Türkbeyli Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Sazlar Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
       

       4- Mengen İlçesi Karaishak Köyü halkından Ömer ve Erdal ÖNAL’ın babaları; Süleyman ÖNAL Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Karaishak Köyü’nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

        5- Mudurnu İlçesi Dedeler Köyü halkından, Fatma CAN'ın eşi, Ömer ve Mehmet CAN'ın babaları, Nakliyeci Esnaflarından; Fettah CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Dedeler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      6- Rüzgarlar Köyü halkından, Muhittin ULUTÜRK'ün eşi, Fatih ve Ayşe ULUTÜRK'ün anneleri, Hüseyin ALP, Mustafa ALP, İsmet YERLİKAYA ve Hikmet ASLAN'ın kardeşi; Nimet ULUTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Rüzgarlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

 

    Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.