bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 20 Kasım Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 20 Kasım Pazartesi)

       Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Sevim ve Ayhan Tüzün’ün Kızı, Arçelik Fabrikası Personeli Fikret Çevik’in Eşi, Bengi Çevik’in Annesi, Figen Turgay’ın Kızkardeşi, Selen Tüzün Atay’ın Ablası, Bolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni; Gülen ÇEVİK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
     Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Öksüz Tekke Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- İzzet Baysal Vakfı Sekreteri Mustafa YAMAN ve Belediye çalışanı Ali YAMAN'ın babaları; Abdullah Sabri YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Seben İlçesi Alpağut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Tetemeçele Köyü halkından Tetemeçele Köyü Kooperatif Başkanı Servet DAĞDELEN'in eşi, Mehmet ve Kadir DAĞDELEN'in anneleri, Rasim SARAÇ'ın Kardeşi, Hasan, Hüseyin ve Lütfi SARAÇ'ın ablaları; Belgüzar DAĞDELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Tetemeçele köyü camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Borazanlar Mahallesi sakinlerinden Ersan BALCIOĞLU'nun eşi, Arif, Aykut FIRÇACIOĞLU'nun ablası, Fatih ve Jale ATALAY'ın teyzesi, Ercan ve Ersin BALCIOĞLU'nun yengesi, Sema ATALAY'ın ablası; Fitnat Seba BALCIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Borazanlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Salim YUCA'nın eşi, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Mutlu YUCA ve Öğretmen Muharrem YUCA'nın anneleri, Köroğlu Devlet Hastanesi personellerinden Şennur YUCA ve Öğretmen Rukiye YUCA'nın kayınvalidesi, Darıyeri Mengencik köyü Muhtarı, Mustafa ÖZGEN, Mehmet ÖZGEN, Yüksel ERÇOBAN ve hayriye ALBAYRAK'ın kardeşi; Müşerref YUCA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

   

    Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.