bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Kaçırıldı sanılıyordu, altından cinayet çıktı

  • Kaçırıldı sanılıyordu, altından cinayet çıktı

      Kaçırılmıştı, olayın altından cinayet çıktı

       Mengen ilçesinde 2 yıl önce maskeli şahıslar tarafından kaçırılarak alıkonulduğu iddia edilen ve o günden bu yana bir haber alınamayan Afganistan uyruklu N.K.’nın iş arkadaşları olan 4 Pakistanlı şahıs tarafından öldürülüp gömüldüğü ortaya çıktı.
       Edinilen bilgiye göre, olay 2015 yılının Aralık ayında ilimiz Mengen ilçesinde meydana geldi. Mengen’de mangal kömürü üretimi işinde çalışan Afganistan uyruklu N.K.’nın maskeli kişiler tarafından kaçırıldığı ihbarı üzerine jandarma ekipleri çalışma başlattı. 2 yıl boyunca süren çalışmalar bir türlü sonuçlanmazken, Bolu İl Jandarma ekipleri soruşturmayı derinleştirerek tekrar açmaya karar verdi. Çalışmalar sonucunda Bolu Jandarması Afganistanlı N.K.’nın, kaçırılmadığını Pakistanlı arkadaşları tarafından öldürüldüğünü tespit etti.
       Öldürdüklerini 2 yıl sonra itiraf ettiler 
       Bolu İl Jandarma ekipleri N.K.’nın kaçırıldığına dair ihbar yapan Pakistanlı E.S., S.U., B.A. ve T.M. isimli iş arkadaşlarını Türkiye’nin farklı illerinde gözaltına aldı. Şahısların yapılan sorgusunda N.K.’yı kendilerinin öldürdüğü ve cesedi ormanlık bir alana gömdüğü itirafında bulundukları öğrenildi.
      Ceset çürümüş halde bulundu
      Ankara’dan gelen jandarma ekipleri şahısların itiraf ettiği alanda iz bulma köpekleri ile beraber çalışmalar başlattı. Ekipler vahşice öldürülen N.K.’nın çürümüş cesedin ulaştı. 2 yıl boyunca olayın peşini bırakmayan, Bolu Jandarması faili meçhul bu olayı aydınlatmayı başardı. Adliyeye sevk edilen Pakistanlı sanıklar, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.