bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Karacasu doğalgaza kavuşuyor

 • Karacasu doğalgaza kavuşuyor

       Karacasu doğalgaza kavuşuyor

        Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun açıkladı “Karacasu’da doğalgaz ana hat döşeme çalışmaları başladı.”

       Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Karacasu’da doğalgaz ana hat döşeme çalışmaları başladı. Doğalgazın kullanıma geçişiyle yaşam konforu artacak. Karacasu Beldemizde yaşayan vatandaşlarımıza bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

      “KARACASU HAK ETTİĞİ HİZMETLERE SAHİP OLUYOR”

       Milletvekili Ercoşkun, şöyle konuştu: “Karacasu hak ettiği hizmetleri bir bir almaya devam ediyor. Doğalgaz hizmetlerimizden sadece biriydi. Diğer taraftan hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Beldemizde turizm açısından da yapımı gerçekleşecek olan büyük otellerin temelleri bir bir atılmaya başlandı. Doğalgazın dağıtım çalışmaları sonrası üst yapı da gerekli adımları hep birlikte atacağız. Bu başarı ekip çalışmasıyla ortaya kondu. Bu ekip çalışmasına katkı veren, başta belde teşkilatımız olmak üzere, belediye başkanlığımıza, belediye meclisi üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, Başbakanlığımıza ve Cumhurbaşkanlığımıza teşekkür ediyoruz. Karacasu’ya bu hizmetimiz hayırlı ve uğurlu olsun. Bu çalışmalarımızla birlikte, başka doğalgaz yatırımlarımız da Dörtdivan ve Yeniçağa ilçelerimizde devam etmekte. Bu sayede bölgemizin önemli bir ihtiyacını da karşılamış olacağız.”

       “KARACASULU VATANDAŞLARIMIZ 2018 YILININ İLK AYLARINDA İTİBAREN DOĞALGAZ KULLANMAYA BAŞLAYACAK.”

        Doğalgaz çalışmalarının ayrıntıları hakkında bilgilendirmede bulunan Ercoşkun, şöyle konuştu: “Ana hat döşeme çalışmalarında kullanılacak çelik borular beldemizde döşenmeye başladı. Çalışmalar akabinde ev bağlantıları gerçekleştirilecek. Allah’ın izniyle 2018 yılının ilk aylarında beldemizde doğalgaz kullanımına geçmeyi hedefliyoruz.”

 

YORUMLAR Toplam yorum: 9
 • AHMET(5.12.2017 18:55:21)

  Bir varmış bir yokmuş Ankara İstanbul arasında tabiatın kalbi olarak tanıtılan bir şehir ve o şehrinde sıcak suları ve gölleri ile ünlü bir beldesi varmış. Çevrede hatta çok yakınlarında özel işletmelerde doğalgaz olmasına rağmen bu beldenin halkına doğalgaz verilmemiş. Çünkü o belde muhalefet partisinden belediye başkanı seçmiş ve bunu hak etmiş. Yıllar yılları kovalamış ve bir bilge demiş ki halk bizi seçmediyse başkan bizi seçsin ve o beldede bizim partimiz tarafından yönetilsin. Ve gerekli işlemlerin ardından muhalif Başkan bir sabah uyandığında bir bakmış ki kendisini iktidar partisinde buluvermiş. Epey zaman sonra bir vekil “KARACASULU VATANDAŞLARIMIZ 2018 YILININ İLK AYLARINDAN İTİBAREN DOĞALGAZ KULLANMAYA BAŞLAYACAK demiş. masal bit

 • Bitik Esnaf(30.11.2017 12:45:38)

  Bu zamana kadar ne yaptınız sn.Vekil ?
  Önce evini(Bolu) düzeceksin.
  Sonra yurtdışını gezeceksin...
  Yıl olmuş 2018, İstanbul ve Ankara'nın ortasında duran Bolu'nun Karacasu ilçesinde doğalgaz yok. Peeeh.

 • Ali(30.11.2017 11:42:35)

  Karacasu da belediye başkanlığı seçimi olmayacak,vekillik içinde Bolu dan aday gösterilileceğini zannetmiyorum sayın vekilin.

 • Cafer ERSÖZ(30.11.2017 07:43:27)

  Yurt dışından  dolarla tezek ve saman alan bir ülkenin milletvekilinin vatandaşlarına yaklaşan seçim yatırımı için sanki çocukların ellerine  verilmiş bir elma şekerinden farkı olmayan davranıştır .

 • gerçek(29.11.2017 20:23:45)

  erol isimli arkadaş soyadınnı neden gizledin.EROL ÖZAK.aynı kaptan yemek yiyorsunuz.paslaşarak iş yapıyorsunuz ve adını gizliyorsun.ayıp ayıp.yaptıkların yarın birgün karşına çıkacak.ikinizinde.

 • Halis(29.11.2017 17:03:39)

  Karacasu zaten Bolu ya bağlantı bu yeni değil belediye başkanı kimin arabasına biniyor

 • TARIK ABACI(29.11.2017 09:33:28)

  ana hat borularının abant izzet baysal fizik tedavinin belediye fidanlığının doğalgaz borularının geçtiği ılıcakınık ve civar köyleride unutmazssanız seviniriz köyümüzde bulunan evlerin hepsi genel olarak dış cephesi yapılmış şuan kat kaloriferi kullanmakadır bizde bu memleketin fertleri olarak hizmetlerden bizimde hakkımız vardır işallah

 • Mesut Çelik(29.11.2017 08:57:54)

  Karacasu mahalle oluyor,bunuda açıklasın sayın vekil.2018 mart a kadar çıkacak olan Bütünşehir yasasını bir açıklasın. Zamanında belediye kapanacağı zaman zıplayanların,o zaman olmadık iftiralar atıp kendi reklamını yaparak gündeme gelen insanların şimdiki tutumunu merak ediyorum.

 • Erol(28.11.2017 23:56:42)

  Uzun yıllar  hayatında yer eden ve güzel anılar bırakan beldene hizmetin gitmesi kadar güzel bir şey yoktur. Eline yüreğine sağlık arkadaşım

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.