bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 30 Kasım Perşembe)

  • Vefat edenler (Bugün 30 Kasım Perşembe)

       Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Mudurnu İlçesi Sarpıncık Köyü Ekincik Mahallesi halkından, Fatma KESKİN'in eşi, Merhum Arif KESKİN'in kardeşi, Halit KESKİN ve Nurettin KESKİN'in abisi, Ayşe AKÇA, Hatice DÖMEN ve Raci KESKİN'in babaları, Mustafa DÖMEN ve Selim AKÇA'nın kayıpederi, Seben ilçesi emekli imamlarından; Kamil KESKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

       2- Kalıçı Konutlar Mahallesi halkından, Merhum Ziya ve Şerife SUBAŞIOĞLU'nun kızı, Merhum Öğretmen Nuri KIBRIS'ın eşi, Zafer KIBRIS ve Dilek KIBRIS SARIIŞIK'ın anneleri, Sami SARIIŞIK ve Aslı KIBRIS'ın kayınvalidesi, Ceren Çilek ve Barış SARIIŞIK'ın anneannesi, Utku KIBRIS'ın babaannesi; Gülser KIBRIS Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kasaplar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mudurnu ilçesi Samat köyü halkından, İsmail ÇAM'ın eşi, Özcan ÇAM'ın annesi; Sabahat ÇAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Mudurnu İlçesi Samat Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

    Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.