bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

FET֒den tutuklu Emniyet amirinin eşi Adliye’de

  • FET֒den tutuklu Emniyet amirinin eşi Adliye’de

       FETÖ’den tutuklu Emniyet amirinin eşi Adliye’de

        Bolu merkezli 3 ilde İl Emniyet Müdürlüğü bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından FETÖ/PDY’ye yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 6 kişiden aralarında FETÖ’den tutuklu eski Emniyet amirinin eşinin de bulunduğu 2 kişi daha adliyeye sevk edildi.
         FETÖ/PDY’ye yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Bolu Merkezli Ankara, İstanbul ve Kocaeli’nde Cumhuriyet Baş Savcılığı tarafından yürütülen soruşturmalar kapsamında örgütün gizli haberleşme programı olan BYLOCK’u kullandıkları iddiasıyla 9 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de soruşturma kapsamında 9 kişiden 6’sını yakalayarak gözaltına aldı.  Çeşitli meslek gruplarından olan bu 6 kişiden Üniversite öğrencisi Nurettin Z. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan gözaltında bulunan M.Ç ve S.T adlı 2 kadın daha emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Adliye sevk edildi. Adliyeye sevk edilenlerden S.T. adlı kadının, örgüte yönelik gerçekleştirilen ilk operasyonlarda tutuklanarak cezaevine gönderilen Kıbrıscık İlçe Emniyet eski amiri Ahmet T.’nin eşi olduğu öğrenildi. Geri kalan 3 kişinin daha yakalanması için çalışmaların aralıksız sürdüğü gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Rektör ve Ekibi (1.12.2017 09:51:46)

    Herkes tutuklandı ama asıl ekip iş başında. Bunlar fetöyü üniversiteye doldurdu ama halan serbestler En sade bir vatandaş bile bunun ne olduğunu ve ne anlama geldiğini biliyor. Rektör ve yardımcıları ve genel sekreteri hala geziyorlar. Üstelik bri de bir sürü akrabasını üniversiteye doldurdular. Bizim çocuklarımız da KPSS ile mulakatla uğraşsınlar. Liseye bile öğretmen olamayanlar atanamayanalar üniversiteye öğretmen oluyor daha siz üniversiteden ne bekliyorsunuz. Siz verginizi verin, çocuğunuz askere gitsin, şehit olsun, biz de ülkenin kaymağını yiyelim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.