bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

1+1 günlük kiralık evlere fuhuş operasyonu

  • 1+1 günlük kiralık evlere fuhuş operasyonu

      1+1 günlük kiralık evlere fuhuş operasyonu 

        Bolu’da Borazanlar Mahallesi’nde günlük olarak kiralanan 1 + 1 eve Fuhuş yapıldığı iddiası ile polis ekipleri tarafından operasyon yapıldı. Operasyonda, 2’si kadın 4 kişi yakalandı.
         Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Bürosu ekipleri başarılı bir operasyona daha imza attı. Edinilen bilgiye göre, ilimiz Borazanlar Mahallesinde günlük olarak kiralanan 1 + 1 eve fuhuş yapıldığı iddiası ile  Ahlak Bürosu ekipleri tarafında operasyon yapıldı. Yapılan operasyonda Firuze K. ve Berna takma isimli Barşin Y. adlı 2 Özbekistan uyruklu kadın ile fuhuş için evde bulunan K.S. gözaltına alındı. Operasyonu derinleştiren ekipler, Fuhuşa aracılık ve yer temin ettiği gerekçesiyle M.A.’yı da yakalayarak gözaltına aldı. Yakalananlardan K.S. isimli şahıs ifadesinin ardından serbest kaldı. Özbekistan aslı kadınlar ise zührevi hastalıklarla ilgili sağlık raporunun alınması için hastaneye sevk edildi. Gözaltında bulunan M.A. hakkında ise ‘ fuhuşa aracılık etmek ve yer temin etmek’ suçlamasıyla adli işlem başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.