bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çıplak bulunan cesedin sırrı çözüldü

  • Çıplak bulunan cesedin sırrı çözüldü

      Çıplak bulunan cesedin sırrı çözüldü
         Bolu Merkez’e bağlı Yenicepınar Köyü yakınlarındaki orman yolunda 2 gün önce çıplak vaziyette bulunan erkek cesedi cinayetinin failleri ortaya çıkarıldı. Bolu jandarması kısa sürede olayla ilgisi olduğu edilen 3 zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı.
       Hatırlanacağı gibi 2 gün önce Yenicepınar Köyü Çambaşı Mevkii’nde orman yolu üzerinde erkek cesedi olduğunu gören vatandaşlar durumu jandarmaya haber vermiş, olay yerine gelen jandarma ekiplerinin yaptıkları incelemede yarı çıplak halde bulunan cesedin 41 yaşındaki Murat Güler’e ait olduğu belirlenmişti.
       Jandarma cinayeti kısa sürede çözdü
       Jandarma ekipleri olayın hemen ardından çalışmalara başladı ve kısa sürede  olayla ilgili olduklarını tespit ettikleri Volkan M., Uğur Ö. ve Eray E. isimli şahısları gözaltına aldı.
       Murat Güler kendisine evine bırakmalarını istedi
       Maktul Murat Güler, sabaha karşı 04.00 sıralarında İzzet Baysal Caddesi’nde bir kebapçı dükkanının önünde karşılaştığı, Volkan M., Uğur Ö. ve Eray E. isimli şahıslardan, alkollü olduğunu ve kendisini eve bırakmalarını istedi. Bunun üzerine zanlılar Murat Güler’e parasının olup olmadığını, araçlarına gaz koyarsa bırakacaklarını söylediler. Bunun üzerine Murat Güler parasının olduğunu göstermek için cebindeki 2 deste halinde sahte paraları çıkartarak gösterdi.
      Kafasını sırayla taşla ezmişler
      Şüphelilerin ifadelerine göre dört birlikte Eray E.’ye ait otomobile binerek yola çıktılar. Şahıslar yolda içmek için bira aldılar. Cinayetin yaşandığı bölgede 4 kişi arabada içtikten sonra Volkan M., Uğur Ö. ve Eray E. isimli şahıslar Murat Güler’den cebindeki paranın tümünü kendilerine vermesini istediler. Murat Güler parayı vermek istemeyince arabadan indirip darp etmeye başladılar. Daha sonra taşla Murat Güler’in kafasına sırayla vurarak öldüren zanlılar Volkan M., Uğur Ö. ve Eray E. cebindeki parayı da aldıktan sonra cesedin üzerindeki kıyafetleri çıkarıp kıyafetlerini yakarak olay yerinden kaçtılar.
       Halen Jandarma’da gözaltında sorguları devam eden zanlıların daha sonra Adliye’ye çıkarılacakları öğrenildi. 

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • bolulu(1.12.2017 11:23:59)

    bu 3 kisininde idam edilmesi gerekir gasp ve cinayet planlayarak adam oldurmek delilleri yoketmek say say.bitme. idam nerde reis?

  • ALKOLLÜ İÇKİ SATANLAR DEN(1.12.2017 08:53:39)

    Öncelikle bu vahşi cinayeti lanetlediğimi belirtmek istiyorum.Canilerin en ağır şekilde cezalandırılmaları gerekir.Akşam saat 22:00 dan sonra alkol satışı yasak olduğu halde, gecenin saat 4 ünde alkolü nereden temin ettikleri araştırılmalıdır.Bu tür olayların alkolün etkisiyle gerçekleştiği bir gerçek...O yüzden saat 22:00 sonra özellikle ayaklı alkol satıcıları olmak üzere alkol temin eden kişiler sıkı takibe alınmalı ve en ağır şekilde cezalandırılmalıdırlar...!!!

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.