bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Sehpaların arasında 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

  • Sehpaların arasında 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi
  • Sehpaların arasında 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

      Sehpaların arasında 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi

      Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri terör örgütü PKK’ya ağır darbe vurdu. Doğu illerinden İstanbul’a giden bir TIR’ın içerisindeki sehpa süsü verilmiş mobilyaların içerisine zulalanmış 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
 

       KOM Şubesi terör örgütü PKK’ya bir darbe daha vurdu. Eski İstanbul yolu üzerinde bir TIR’ı durduran KOM Şubesinin başarılı ekipleri, narkotik köpeği Sezar’ın da yardımıyla 10 bin paket kaçak sigara ile kaçak nargile tütününü ele geçirdi.

      İplik ve kumaş yüklü TIR’ın içerisinde yapılan aramada sehpa süsü verilmiş mobilyaların kapakları açıldıkça KOM şubesi ekipleri şaşkına döndü. Doğul illerinden yüklendiği ve İstanbul ilinde satışa sunulmak üzere yolu çıktığı belirlenen TIR’ın sürücüsü T.K, gözaltına alındı. Ele geçirilen kaçak sigara ve nargile tütünlerinin piyasa değerinin 60 bin TL olduğu öğrenildi. Emniyet Müdürlüğü çevresinde oturan vatandaşların çocukları da meraklı gözlerle kaçak sigaraların nasıl sayıldığını izlediler.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.