bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Katil zanlıları utuklandı

 • Katil zanlıları utuklandı
 • Katil zanlıları utuklandı
 • Katil zanlıları utuklandı

    Katil zanlıları adliyeye sevk edildi
       Bolu’nun Yenicepınar Köyü’nde kafasını taşla ezdikleri tespit edilen 41 yaşındaki Murat Güler’in katil zanlıları olan 3 şahıs adliyeye sevk edildi. Zanlıların ailesi ise, oğullarının kapıdan girişi sırasında fenalık geçirdi. Cinayet zanlılarının 3'üde tutuklanarak cezaevine konuldu.  
       Geçtiğimiz günlerde ilimiz merkez köylerinden Yenicepınar’da, orman yolu üzerinde yarı çıplak ve kafasından darbe almış erkek cesedi bulundu. Olay yerine gelen Jandarma ekipleri tarafından yapılan incelemelerde cesedin Murat Güler’e ait olduğu tespit edilirken, olay hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ile İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ekipleri, Güler’in, Volkan M., Uğur Ö., Eray E. tarafından öldürüldüğü tespit etti. Şahıslar, ekipler tarafından gözaltına alındı. Katil zanlılarının,  Murat Güler’i cebindeki sahte paralar yüzünde öldürdüğü öğrenildi. Gözaltına Volkan M., Uğur Ö. ve Eray E., Jandarma’daki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
       Sanıkların aileleri adliye önünde fenalık geçirdi
       Oğullarının adliyeye sevk edileceğini öğrenen, sanıkların aileleri sabah saatlerinden itibaren beklemeye başladı. Sanık Volkan M.’nin ailesi, oğullarının kapıdan girişi sırasında fenalık geçirdi. Volkan M.’ye dokunmaya çalışan baba jandarma tarafından engellendi. Baba, sanık oğlunun kapıdan içeri girmesinin ardından yere yığılarak sinir krizi geçirdi. Sanık Volkan M.’nin anne ve babası, oğullarının kapıdan içeri girmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

        Cebindeki paraları almak için önce uyumasını beklediler             Edinilen bilgiye göre, Volkan M., Eray E., Uğur Ö. birlikte Yenicepınar mevkiinde alkol aldıktan sonra şehir merkezindeki bir simitçiye geldi. Simitçiye gelen 3 arkadaş yemek yedikten sonra oturmak için Karaçayır Parkı’na doğru gittiler. Bu sırada Bolu İtfaiyesi önünde Murat Güler ile tanıştılar. Güler kendisini 3 arkadaşa Cabbar diye tanıtıp muhabbet etmeye başladı. Daha sonra 3 arkadaştan kendisini İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne bırakmasını istedi. 3 Arkadaş, Güler’den onu bırakmaları karşılığında arabalarına mazot almalarını söyledi. Güler’in bu teklifi onaylaması üzerine yola çıktılar. Karaçayır Mahallesi’nde bulunan benzin istasyonuna gelen dört kişi burada yakıt almak için durdu. Aracın yakıtı dolduktan sonra Güler cebindeki paraları çıkararak ‘Bunlar benim ayakkabı dükkanımın parası. Ben kartla ödeyeyim’ diyerek araçtan ayrıldı. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra 3 arkadaş Güler ile beraber alkol almak için Yenicepınar mevkiine gitti. Burada beraber alkol alırken, Güler, çocuklara eşinden boşandığını, çok parası olduğunu ve Ankara’da pavyona gitmek istediğini söyleyerek, cebinden bir tomar para çıkardı. Bunun üzerine Volkan M. ile Uğur Ö. araçtan dışarı çıkarak, Güler’in cebindeki paraları almak için plan yapmaya başladı. Bu sırada bu plana Eray E.’de katıldı. Üç kafadar ilk olarak Güler’i öldürmek yerine uyumasına karar verdi. Böylece cebindeki paraları alıp kaçmayı düşündüler. Araca tekrar binen 3 arkadaş Güler’in 15 dakika boyunca uyumasını bekledi. Ancak Güler’in uyumaması üzerine yeni bir plan yapmaya başladılar.

         Planlarını değiştirerek Güler’i öldürmeye karar verdiler

         Üç kafadar planlarını değiştirerek Güler’i öldürmeye karar verdi. Plana göre Eray E. araca binerek Güler’e, otomobilin bozulduğunu ve itilmesi gerektiğini söyledi. Bu sırada aracın dışında bekleyen Volkan M., Güler’i araçtan indirdi ve başına sopayla vurdu. Yere düşen Güler’in belinde silah olduğunu gören Eray E., silahı çekmemesi için taşla başına vurdu. Aldığı darbe sonucunda yerden kalkamayan Güler’e, Volkan M. ve Uğur Ö. defalarca sopayla vurmaya devam ettiler. Güler’in hareketsiz kalması ile beraber 3 kafadar cebindeki paraları ve üzerindeki eşyaları alıp Mengen tarafına doğru gittiler. Burada paraların sahte olduğunu anlayan 3 kafadar olay ile ilgili delil kalmaması için Güler’e ait eşyaları ve kullandıkları sopayı yaktı. Daha sonra tekrar yola çıkan 3 kafadar D – 100 Karayolu üzerinde bir petrol ofisinde yakıt ve sigara aldıktan sonra evlerine dağıldılar. Bir süre sonra bir kız arkadaşlarının evinde buluşarak olay ortaya çıkarsa birbirlerini satmayacaklarına dair söz verdiler.

         Jandarma'dan amansız takip ! 

         Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Yenicepınar Köyü mevkiinde bulunan Güler’e ait olduğu tespit edilen ceset hakkında geniş çaplı operasyon başlattı. Ekipler, şehir merkezindeki tüm kameraları inceleyerek Güler’in olay günü nerelere gittiği ve kimlerle görüştüğünü tespit etti. Kameraların incelenmesinin ardından ekipler, 3 kafadarı yakalayarak gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen 3 kafadar çıkarıldıkları mahkeme tarafından ‘Nitelikli yağma’ ve ‘Bir suçu gizlemek delillerini ortadan kaldırmak amacıyla kasten öldürmek’ suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • AVCI YA (5.12.2017 15:30:06)

  Sayın avcı ne kadar doğru söylüyorsunuz. Görüyorsunuz bu olayın altından da alkol çıktı. Sanki alkol içmeseler ne olur. Alkol savunucularına sormak lazım işlenen suçların ne kadarında alkol etkisi var..

 • Avcı(4.12.2017 09:10:41)

  Yorumu çok zor. Ölende evlat, öldürenlerde. Hiç uğruna sadece kağıt parçası uğruna heba olan dört ömür. Ve geride kalan onlarca acılı insan.
  Kökü başı İMAN EKSİKLİĞİ.
  Evlatlarımıza iyi insan olmayı öğretmediğimiz sürece bunlar olacak.

 • Emar(3.12.2017 21:26:53)

  Idam etmek lazım bu katilleri. Ağlamak rahmetlinin ailesine düşer. Utanmazların anası babası o zaman ağlasın

 • bimoteg(3.12.2017 19:32:32)

  INSANLARDA UTANMADA YOK. OGLU KATIL VE YANINDAYIZ DIYORLAR. IDAM EDILMELI 3 UDE.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.