bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (Bugün 4 Aralık Pazartesi)

  • Vefat edenler (Bugün 4 Aralık Pazartesi)

        Nasip Emlak 
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler;
          Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-  Aktaş Mahallesi halkından Merhum İsmail Ertan’ın Eşi, Süleyman- Dr. Ümit Ertan ile Merhum Cemil Ertan’ın Anneleri, Merhum İzzet Özbostancı’nın Kardeşi, Merhum Şerafettin Özbostancı’nın Ablası, Ayşe Çıldır ile Muharrem Özbostancı’nın Halaları; Afife ERTAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’na defnedilecektir.

       2- Bahtiyar ve Emine Balaban’ın Oğlu, Yaşar Balab.an ve Dürdane Yücel’in Kardeşi, Sıdıka Balaban’ın Eşi, Serhat ve Serap Balaban’ın Babası, eski Bolu Gıda’nın Sahibi; Mehmet BLALABAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Ankara Güdül Yeşilöz Köyü’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 

      3- Mudurnu İlçesi halkından, İbrahim ve İsmet KOZAN'ın oğlu, Aşağısoku Mahallesi sakinlerinden  Merhum Necati ve Fatma ÖZDEMİR'in damadı, Ayten KOZAN'ın eşi, Cansu KOZAN'ın babası, emekli öğretmen Fatma KOÇ'un kardeşi, Tefik KOÇ'un kayınbiraderi, sanayi esnaflarından İsmail ve Adnan ÖZDEMİR'in eniştesi, Sağlık Müdürlüğü'nden emekli; Mehmet KOZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Kıbrıscık İlçesi Bölücekkaya Köyü halkından Merhum Hasan Hüseyin KARAMAN'ın eşi, Muzaffer, Salih, Ayşenin ve Hüseyin KARAMAN'ın anneleri; Meryem KARAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kıbrıscık Bölücekkaya Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30'da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       5- Gölyüzü Mahallesi halkından, Güler BAŞARAN'ın eşi, Beyzade ve Berkay BAŞARAN'ın babaları; Hacı Ali BAŞARAN Hak'kın rahhmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Hacı Mahmut Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı  kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • TURHAN(4.12.2017 23:38:31)

    MEHMET KARDEŞİMİN MEKANI CENNET OLSUN .KOZAN , ÖZDEMİR ,KOÇ AİLELERİNE VE SEVENLERİNE , YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

  • Şemrettiği Gürturk(4.12.2017 18:01:55)

    Mehmet kardeşimize ve vefat eden bütün müslüman  kardeşlerimize Allah'tan rahmet ve yakınlafına sabır  ve başsağlığı  diliyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.