bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Ercoşkun'dan Belediye Başkanlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yatırım çıkarması

 • Ercoşkun'dan Belediye Başkanlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yatırım çıkarması

       Ercoşkun'dan Belediye Başkanlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yatırım çıkarması          

        Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Göynük, Yeniçağa, Dörtdivan ve Taşkesti belediye başkanlarıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı ziyaret ederek, il genelindeki spor yatırımı taleplerini Bakan Osman Aşkın Bak'a iletti.

       AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Partili Göynük, Yeniçağa, Dörtdivan ve Taşkesti belediye başkanlarıyla birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı makamında ziyaret etti.

       Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekili Ercoşkun, şöyle konuştu:

       "Bolu için geleceğin en önemli gelişim hedeflerinden biri de spor alanındaki yatırımlar. Gençlik ve Spor Bakanı olarak göreve başlayan ve birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum Bakanımız Osman Aşkın Bak'a, Göynük, Yeniçağa, Dörtdivan ve Taşkesti belediye başkanlarımızla birlikte ziyarette bulunduk. Burada merkezdeki yatırımlarla alakalı teklif ve önerilerimizi başta Aladağ kamp merkezi olmak üzere, ha keza Gerede'deki Arkut Kayak Merkezi ile ilgili önerilerimizi, diğer taraftan belediye başkanlarımızın ilçelerdeki ve beldelerdeki hizmetlerle alakalı taleplerini de Bakanımıza doğrudan iletmiş olduk. Ayrıca, Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) mücadele eden Yeniçağaspor için maddi yardım talebimiz ile halı sahalar ve devam etmekte olan yatırımlar ve yenileriyle alakalı bir dizi taleplerimiz de söz konusu oldu."

       MİLLETVEKİLİ ERCOŞKUN, BAKAN OSMAN AŞKIN BAK'I BOLU'YA DAVET ETTİ

      Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

       "Sayın Bakanımızın ilgisinden hem Bolu heyeti olarak çok memnun olduk, hem de Bolu'da ağırlamayı arzu ettiğimiz Bakanımıza yatırımları yerinde incelemesini sağlamanın doğru olacağını düşünerek, kendilerine davette bulunduk.

       Bu vesileyle bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı AK Parti Hükümetlerimize, spor alanındaki desteklerinden dolayı Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçlerde de ilimize yönelik bu yatırımların devam etmesini temenni ediyorum."

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • ayrımcı(5.12.2017 09:22:37)

  Neden tüm ilçe bld. başkanlarıyla gitmediniz, Kıbrıscık, Mengen ve Mudurnu Bld.Bşk. nerde, Ben Bolu'nun değil sadece AKEPE lilerin milletvekiliyim demek mi istiyorsunuz yoksa bizden olmayana su bile yok mu demek istiyorsunuz.

 • bolulu(5.12.2017 09:07:44)

  stadyum istiyoruz .amatör kümedeki sakarya ve kocaelinin bile stadyumları yapıldı.

 • ertuğrul(5.12.2017 07:36:30)

  Sizler (AKP) hiç birşey yapamazsınız ! Fatih metin in fi tarihinde Boluspor a verdiği otobüs sözünü unutmadık,bir otobüs alamıyorsunuz ama mangaldada kül bırakmıyorsunuz pes vallahi.

 • ercoşkun(4.12.2017 17:36:19)

  BOLU MERKEZİNKİ NERDE? KIBRISCIK, MUDURNU VE MENGEN İLÇELERİ YUNANİSTAN A MI BAĞLI ? ONLARI NİYE YANINDA GÖTÜRMEDİN ? AKP NİN VEKİLİ. SEN BOLUNUN VEKİLİSİN . AYRIM YAPMA

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.