bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Meteorolojiden kar uyarısı !

  • Meteorolojiden kar uyarısı !

       Meteorolojiden kar uyarısı !

       Marmara kesiminde beklenen kar yağışı için Bolu’ya da beklenen uyarı yapıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden ilimiz içinde beklenen kar uyarısı geldi.
       Hafta içinde özellikle Marmara’yı etkisi altına alması beklenen kar yağışı için ilimize de uyarı yapıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen bilgiler doğrultusunda Bolu Valiliği’nden yapılan uyarıda Salı sabahı kar yağışının başlaması ve Çarşamba gününün akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

       Öte yandan kent merkezinde 10 – 20 cm., yüksek kesimlerde 20 – 50 cm. kar örtüsü oluşması bekleniyor.

       Bolu Valiliği’nden yapılan uyarının devamında ise vatandaşlar şu ifadeler ile uyarıldı; “Bu nedenle kuvvetli kar yağışı nedeniyle oluşabilecek buzlanma ve don olayları nedeniyle ulaşımda aksamaların oluşabileceği değerlendirilmektedir.

       Vatandaşlarımızın kar yağışı, buzlanma ve don olayından dolayı ulaşımda meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önemle duyurulur.”

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.