bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

3 kadın Yedigöller dönüşü kayboldu 

  • 3 kadın Yedigöller dönüşü kayboldu 

         3 kadın Yedigöller dönüşü kayboldu 
         Düzce’den Bolu’ya Yedigöller Tabiat Parkı’na gezmeye giden ancak dönüş yolunda kaybolan 3 kadını Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler kurtardı. 
        Özellikle sonbaharda ziyaretçi akınına uğrayan Yedigöller Tabiat Parkı'nı gezip görmeye gelen trekkingci 3 kadın, Yığılca üzerinden dönmek isteyince ormanda kaybolarak kabus yaşadılar. Edinilen bilgilere göre, geçtiğimiz hafta sonu Yedigöller Tabiat Parkı’na giden Esra A., Aynur G. ve Yaren A. bir süre vakit geçirdikleri parktan akşam üzeri geri dönmek için yaya olarak yola çıktı. Ancak Yığılca sınırlarına geldikleri anlarda havanın da iyice kararması ile yollarını kaybeden 3 kadın, güvenlik güçlerinden yardım istedi. Gelen ihbar üzerine kaybolan 3 kadının bulunması için harekete geçen Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, bölgede geniş çaplı arama başlattı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren arama çalışmaları sonucunda Esra A., Aynur G. ve Yaren A.'ya Yığılca ilçesi Yaylatepe Mevkii’ndeki ormanlık alanda ulaşıldı. Kurtarılan 3 kadın, Yığılca İlçe Hastanesi’nde götürülürken, buradaki sağlık kontrollerinin ardından ailelerine teslim edildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • aynur g (5.12.2017 15:30:30)

    haberi yapan arkadası hayalgücünden dolayı tebrik ediyorum :)

  • harun boğmak(5.12.2017 12:43:37)

    bu haber beni geçmişe götürdü 25 ocak 1995 ... http://www.gecmisgazete.com/haber/amerikali-yarbay-10-gun-sonra-ogluyla-sag-kurtuldu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.