bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Batuhan’ın Özel Dünyası 

  • Batuhan’ın Özel Dünyası 

       Batuhan’ın Özel Dünyası 
       3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Bolu Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı tarafından açılan, ( Benim Özel Dünyam) resim sergisine, dünyaya prematüre bir bebek olarak 710 gram gelen Batuhan'ın resimleri damgasını vurdu.
        Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla, Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi'nde açılan sergide yer alan, Bolu Cumhuriyet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı'nda öğrenim gören beş öğrencinin 200'ün üzerindeki resimleri, büyük beğeni kazandı.
        Sergiye, yüze yakın resimle renk katan 8. sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Batuhan Muhammed Öztürk'ün, televizyon, bilgisayar ve filmlerdeki karakterler ve hayalinde canlandırdığı uzaylı figürleri büyük beğeni kazandı.
        İkiz kardeşinin arkasında kalması nedeniyle dünyaya prematüre bir bebek olarak 710 gram ağırlığında minicik bir vücut halinde gelen, 2,5 yıl kuvözde kalan, bu güne kadar tam 12 kez ameliyat geçiren Batuhan, kulakları ağır işitse de, konuşmada sıkıntı yaşasa da, akranlarının dört yıl gerisinden gelse de, resim sanatçısı olma yolunda sinyaller vererek büyüyünce de resim öğretmeni olmak istiyor.
      Haber: Metin FERAH 

 

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.