bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bolu'nun uyuşturucu baronuna 15 yıl hapis

  • Bolu'nun uyuşturucu baronuna 15 yıl hapis

      Bolu'nun uyuşturucu baronuna 15 yıl hapis

        Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan Bolu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Bolu’nun uyuşturucu baronu olarak bilinen Ersoy Demir 15 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
        İlimizde özellikle gençleri zehirlemeye yönelik torbacılık yaptığı gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine konulan ve Bolu’nun uyuşturucu Baronu olarak tanınan Ersoy Demir’e Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 15 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası verildi.

       Karar duruşmasında son kez hakime savunma yapan uyuşturucu baronu Ersoy Demir, arkadaşlarını suçlayarak; “Ben kimseye para karşılığı bonzai veya uyuşturucu madde satmadım. Emrah, Bilal ve Volkan isimli arkadaşlarla bu işe kalkıştık. Bana da onlar satış yapmak için teklifte bulundu. Sonradan da vaz geçtik. Bu üç arkadaş yüzünden hapse girdim. Bu üç arkadaş polisin muhbirleridir. Benim yerime onların yargılanması gerekirdi. Beraatimi istiyorum” dedi.

        Mahkeme heyeti özellikle bonzai maddesini temin etmek suçundan Demir’i önce 10 yıl hapis cezasına, bu cezayı bonzai maddesi olduğu için 15 yıl çıkarttı. Heyet daha sonra bu cezayı bonzai maddesinin güçlü bir uyuşturucu olması nedeniyle 18 yıla çıkarttı. Bu ceza da iyi hal nedeniyle 15 yıl 7 ay 15 güne indirilerek, cezayı karara bağladı.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.