bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Şehircilikte devrim(!)

KONUK YAZAR

Konuk Yazar

     Bu sloganı ben demiyorum, kent meydanında dev ekranda gördüm. Şehircilikte devrimin nerede yapıldığını  yabancılar merak ediyorlar da bende bir türlü arıyorum  bulamıyorum.
     Allah aşkına kimse kimseyi kandırmasın.
     Ankara’dan Bolu’ya girişte pis kokularla karşılanıyorsunuz, şehre giriş kavşakları karma karışık birde şehir içinde trafik keşmekeşi, caddeler, ana yollar, ara yollar patates tarlası gibi delik deşik…
     Bu mu şehircilikte devrim ?  
  yapıldı diyenlere, görmeyenlere selamlar.

                                                                  Orhan ÖZDEMİR

 

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • IlzRelWhtuq(27.2.2012 14:36:01)

    ey faruk [unlu olncua] unutma bizi!Bir kac polemik yaparsaniz, unlu olma sansiniz artar derim. Allah kolaylik versin.  

  • kaptan(16.2.2012 18:40:46)

    değerli neco ben oy vermedim ama katlanmak zorunda kalıyorum. Aslında sayın başkanın da Bolu ya hakettiği özeni göstermesi gerekmiyor mu.Her yönü ayrı doğa harikasıyla kaplı şehrimizin hali içler acısı. Belediye başkanı Bolu Halkının oylarıyla seçilmiştir ve bolu halkı nihayette siyasi bir karar vererek AKP adayını seçmiştir. Ülke genelinde iktidar partili çok başarılı belediyeler  de var. ben Bolu Belediyesinin performansının AKP tarafından da değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. hiç olmazsa onlar gereken özeni göstermeli , oyları alıp üstüne yatmamaları gerekir.bu konuda konuk yazarı destekliyorum.afyon yutmayan insanlarımızdan biri olduğu için.

  • neco(11.2.2012 20:16:32)

    Şu andaki belediye başkanını ikinci defa biz seçmedik mi başkalarımı seçti tabikii biz seçtik işte sehirçiligin yada sehirin  bu hale getirilmesinin baş mimarı bizler degilmiyiz.Kimse kimseyi kandırmasın oy verenler olarak bu devrimleri yapanlar bizleriz her toplum hakkettigi şekilde yönetilir biz oy verdik bizler katlanacagız.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)


Yazarın diğer yazıları:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak