bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • 35902 Keci Adasi Diğer Angola 20.4.2018 12:56:14

  Degerli okuyucular, degerli kardeslerim, yazilan yorumlari okudugunz icin sizlere tesekkür ederim. Ben Bolu`lu degilim ama Bolu`yu ve bu gazeteyi gercekten cok seviyorum. Bu Gazete Türk demokrasisine gercekten cok önemli faydalar saglamaktadir. Bu gazete calisanlarina bir kez daha tesekkür ederim. Hosca kalin.

 • 35901 Milyonluk ihaleyi kim aldı? Bolu Türkiye 20.4.2018 07:59:22

  PTT’nin tüm şubelerindeki kameraları yenileme işine yönelik ihaleden, 1 milyon liralık Mercedes makam aracı ile gündeme oturan Diyanet İşleri eski Başkanı Mehmet Görmez’in oğlu çıktı. PTT'nin ihaleyi STM adlı şirkete verdiği, bu şirketin ise yüzde 5 komisyon ile işi Görmez'in oğlu Burak Görmez'e ait NİTİ firmasına devrettiği belirlendi. CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, 35-40 milyona yapılacak işin 100 milyon liraya çıkartıldığını belirterek, “PTT'nin kasasından fazladan para çıktı” dedi. PTT'nin hesapları Meclis KİT Komisyonu'nda ele alındı. Toplantıda konuşan CHP'li Sertel, 28 Aralık'ta davetiye usulü ile yapılan ihalenin detaylarını açıkladı ve “İhaleye STM firması 4 gün içinde hazırlandı” dedi.

 • 35900 Erken secim Bolu Türkiye 20.4.2018 01:24:22

  Erken seçim kararini alanların da, bu kararı alanlara sempati duyulmaması adına muhalefetinde dillendiremedigi bir husus söz konusu.siyasilerin söylemiyle millet vekilleri ve bürokratlar yıllarca fetoyla birlikte yürüyüp et ve kemik gibi birbirleriyle butunlestiler.15 temmuzdan sonra bu bütünleşmeden kopmayan kopamayan bürokratlar siyasiler devletin yönünü ve milletin algısını yönetiyor.inanin dwvlet hala paraelçilerin kontrolunde bulunuyor. bir şekilde bu insanlar vatandaşı devlete dolayisiyla hükümete düşman ediyor ya da bunu yapanlar bu siyasiler ve üst bürokratlar tarafından korunuyor.ekonomiyi bozan yargiya mudahale edip milletin adalet inancinin kaybolmasina neden olan devlet kurumlarina kendi zihniyetindeki insanlari getirip halkın geri kalanını isyan ettiren ogretmenlik mezunu kız çocuğunu intihar ettiren bunsanların derhal siyasetten uzaklaştırılması ve bürokrasiden alınması gerekiyor.secim erkene alınmasa hükümetin oyları yüzde 25 lere kadar düşerdi ya da daha kötüsü milleti iç savaşa iteleyen bu paralelciler yüzünden iç savaş çıkardı.(bkz Osman Gazi üniversitesindeki katliamin nedeni ve sonuclari) iktidarı erken seçime zorlayan bu hainlerin derhal partiden ve devletten temizlenmesini istemesidir bence.fetonun siyasi ayağına neden dokunulmuyor sorusunun cevabı dokunulduğunda iktidarın kaybedilecek olmasıdır.unilerede dokunulamadi lakin o unilerde siyasi görüş leri hocaları tarafından degistirilebilecek 3 4 milyon genc ak Parti'ye muhalif yapılabilirdi.Kim iktidar olur bilmem ama muhalefetin paralel devlete karşı duruşu ortada başa gelirlerse devletin paralelinde yer alanlar bir bir temizlenir.iktidar tekrar başa gelirse basta kendi icleri olmak üzere yineparaleller temizlenir.kim kazanırsa kazansın erken seçim milletin çok büyük hayrına olan bı durumdur.en azından milletin adımm adim iç savaşa sürüklenmesi durdurulacak ve en onemlisi yargı az çok özgür kalacak ve o arzu ettiği tarafsizliga kavuşup hasret kalınan adaleti daha iyi bir sekilde dağıtmaya başlayacaktır.nekadar kör topal yuruse yurutulsede demokrasi adaletin adalette devletin temelidir erkene çekilen demokrasi milletin hayrina devlete çöreklenmiş pişkinler ve hainlerinse cezalandirilmalarina vesile olacaktır.

 • 35899 Karahan K. Bolu Türkiye 19.4.2018 23:49:04

  Değerli okurlar; bu köşede düşünen insanlarımızın duyarlı yazılarını okuyorum... Ben de siyasetçilerin birbiri ile çelişen sözlerine değinmek istiyorum. Cumhurbaşkanı daha kısa bir süre önce "Erken seçimden bahsetmek vatan hainliğidir" diyordu. Benzer sözleri Devlet Bahçeli de tekrarlıyordu... Şimdi ne oldu da bu sözlerinden döndüler? Böyle anlayışa ben oy vermem. Sizler de vermezsiniz sanırım.

 • 35898 Essek Adasi Diğer Almanya 19.4.2018 15:59:23

  Merhaba degerli okurlar, AKP hükümeti ülkemizi Almanlarin ciftligi haline getirdi. Alman Siemens`i, Alman TÜV`ü vs.. Gecen sene Akp iktidari 1,1 milyar dolar ihale vermis Alman Siemens sirketine. Ben bu haberi Türk medyasindan duymustum. Medya yalan yazmadiysa dogrudur. Bu siemens sirketinin bir yan sirketinede Almanya`da calisiyordum. Bu sirkette tabiki bir cok ulustan calisanlar vardi. Bu sirket sadece beni isten cikardi. Tabiki Türk oldugum icindir, ben baska bir sebep göremiyorum. Yine Türkiye`yi sömüren Alman TÜV`üne Almanya da is icin basvurmustum, olumsuz cevap aldim. Tabiki Türk oldugum icin, ben baska bir sebet göremiyorum. Almanya`da bir eyalet basbakani islamin Almanya`da yeri yok demis. Ama hernedense Alan sirketlerinin Türkiye`de yeri cok.Tabiki akp sayesinde. Biz Aptalmiyiz kardesim??? AKP ne hale getirdi Türkiye`yi. EY AKP ÜLKEMIZI BILINCLI OLARAK YABANCILARA SÖMÜRTTÜRÜYORSUNUZ. Allah ülemizi Akp den kurtarsin. Amin. Ben bu haksizliklari herhangi bir akp li siyasetciye anlatmak istesem telefonuma cikan olmuyor. Ciksalarda telefonu yüzüme kapatiyorlar. Ben burdan halkima yüce Türk halkima sesleniyorum. Akp ye verilen her oy ülkemizi yabancilara sömürtme anlamina gelmektedir. Bu nedenle oylarinizi verirken lütfen cok iyi düsünün. Akp hükümeti Türklere karsi kendi ülkelerinde ayrimcilik yapan Alman sirketlerine Türkiye`yi sömürttürüyor. Ey yüce halkim gercekleri lütfen görünüz!. Elin conisine Hansi`na ülkemizi sömürttürenlerden ülkemize hayir gelmez.

 • 35897 Karakoç Bolu Türkiye 19.4.2018 11:56:33

  "Keçi Adası" rumuzu ile yazan değerli kardeşim. Yazdıklarınızı çok yerinde buluyorum. Elinize, yüreğinize sağlık.

 • 35896 Bekir Coşkun'ın 19.04.2018 Bolu Türkiye 19.4.2018 11:52:49

  “Erken seçimin” tek anlamı var: Türkiye'yi yönetemez hale geldiler… Devam edecek olsalardı: Ormanı, şekeri ve kalan son malları sata sata idare ettikleri ekonomideki çöküş, başlarına yıkılacaktı… Yeniden yapılandırma isteyen şirket sayısı artarken, birçok şirket batmak üzere… Yeni işsizler yakında sokaklara dökülecek… Kıyamet kopsa “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye zıplayanlar, bu kez patates-soğan tezgahlarının önünde homurdanacaklar… AB birkaç gün önce Türkiye'yi sildi, bunun ekonomik ve siyasi sonuçları dalga dalga gelecek hacı emmi… Hukuksuzluk isyan noktasında… Karamollaoğlu'nun “Bir kalkışma meydana gelebilir” demesi boşuna değildi… Sesini çıkaranı tıka tıka, hapishanelerde yer kalmadı… Çağdaş dünya terk etti seni, Batı dünyasındaki hiçbir devlet bu iktidarı görmek istemiyor… O Afrin bataklığının faturası gelmeye başladı, ne kadar parayı Suriye topraklarına gömdün, fatura ödenecek… “Diplomatik taktik” yapıyorum derken çuvalladı, Türkiye hem ABD'yi, hem Rusya'yı kaybetti… * Kısacası… Baktılar; ittir ittir gitmiyor… Şu utanmaz medya çöküşü toplumdan gizlese bile, ortaya çıktı ki: Bıçak kemiğe dayandı… Erken seçimi Bahçeli'den bile daha erkene, 24 Haziran'a çekmeleri paniğin şiddetini gösteriyor… * Cumhuriyeti yıkayım derken… Zulmün yıkılışı bu… Bu olanlar; gidişin ilk adımıdır…

 • 35895 35893 e Bolu Türkiye 18.4.2018 23:33:56

  Okadar şey yazmışsın ama yalan söylüyorsun diyememissin.ne ilginç su yorumunla isnat edilenleri dolaylida olsa kabul etmissin.ve dikkat et deşifre olacaksın tehdit olarak yorumlanabilir ki buda suçtur.sonuc olarak hakliysan itibar kaybi var diyerek suc duyurusunda bulunabilirsin ya da hocana git ve suc duyurusunda bulunmasini talep et ama yapamazsınız demi çünkü savcılık araştırması burda yazılanların ötesinde yazılmayanlarida ortaya koyar.kim bu konularda elde sağlam veriler olmadan konuşurun cevabını en iyi hocan bilir.ki bence sende bilirken burda bi algı oluşturmak için yaziyorsun.herneyse lafimin ve doğru bildiklerimin arkasında durdum bence herkes dolayısıyla sende böyle yapmalısın.inan cani yürekten bunu bekliyorum.deneyimledigim gunumuz koşullarında bı suçu ortaya cikartmanin en kolay yolu suç isnat eden taraf olmaktan değil kişinin suç isnatlarıni hukuk karşısında savunabilmesinden geçmesi.inan hocandan o yapmassa senden suç duyurusunda bulunmanızı bekliyorum.birakin yargı gereğini yapsın.ve bırak deşifre olacaksın muhabbetini kim olduğumu neredeyse benden iyi biliyorsunuz dolayısıyla korkak olmadığımı adalet ve millet hakkı için uugrastigimi ve herhangi bir acigimin olmadiginida.ha bak buda yarginin konusu hocan açığım olmadığı için kendince adıma sahte suç belgesi oluşturtmus ve bunu tehdit olarak kullanmış da adam ki boyun eymeyip belgeleri işleme koyun sorusturma izin amiri sizsiniz resmiyete dökülsun taleplerim karşısında afallayip sanıyorum belgeleri yok etmişte adam.bu arada fatih unideki ders verme konuşmaları 17 25 aralıktan sonrasina ilişkin bunu dün yazmayı unutmuşum.hocanin bunları taniyamamisim deme hakkıda yok.ben denedim sürüncemede tutmak için neredeyse herkesin hukuksuz kanunsuz islemlerine şahit oldum ki süreç hala devam ediyor hadi siz yargıya gitmeyi deneyinde adaletle sonuçlanacak su satrancı bı başlatalım.soz avukat yardımı bile almiycam.ve sana söz yarın Danıştay'a sunmak uzere çok geniş kapsamlı bir yazı oluşturmaya başlayacağım.

 • 35894 Bahçeli Çıkmazı Bolu Türkiye 18.4.2018 19:57:37

  2001 yılında ortağı olduğu koalisyonu bozarak AKP'nin iktidara gelmesini sağlayan Devlet Bahçeli geçen 16 yıl boyunca hep AKP'nin en zor anlarında onun kurtarıcısı oldu. Şimdi de memleketi erken seçime götürerek AKP'yi kurtarmak istiyor ama inanın bu kez kendisi de batacak. Bunlar nasıl liderler? Daha geçen hafta "erken seçim yok" diyenler, "seçim bu ülke insanına ihanettir" diyenler şimdi baskın seçim yapıyorlar... İkisine de oy vermeyeceğim. Vatandaşla dalga geçmek ne demekmiş AKP' de MHP' de görecekler.

 • 35893 Korkaklar Bolu Türkiye 18.4.2018 15:25:34

  Korkaklar kendi açıklarını gizlemek için başkasına feto çamuru atmaya, eskileri karıştırıp et kemik bulup yemeye çalışıyorlar, bunu hiç kimse yemez sn.Rektörümüz de, yüreğin varsa haklıysan şikayet et neden korkuyorsun şahsiyetsiz.Senin gibiler yerde sürünmeye mahkumdur. Yakında deşifre olacaksın

 • 35892 35890a Bolu Türkiye 17.4.2018 22:00:35

  Gunleri tam hatırlamıyorum Her pazartesi ve salımı gidiyordu Fatih üniye?soyledigini ona yakın bikac kişiden daha duymustum dogruysa sen maaşını milletten alırken teröristlerin unisinde ders yani hizmet ver müdürü olduğun okula uğrama ama sorusturulmada sorusunu sormak gerekmez mi?.arastirilsa fetoyla irtibatli kişilerin onun genel sekreterliği doneminde ardi ardına dolduruldugu sonucu ortaya çıkarmıydi acaba? Cumhurbaşkanı üniye geldiğinde genel sekreterken karşılamamasınin nedeni ne olabilir mesela.yanlis bilgi degilse simdiki rektör akademisyenlik görevini devam ettirirken darbenin kalkısmasının yapildigi hukumete millet vekilliği adaylığını koymuş birisi, birlikte aynı senato toplantılarında bulunmalarini nasıl yorumlamak gerekiyor?millet bı saat mesaiye geç kaldığında bu soruşturma konusu yapılırken onca zaman haftanın iki günü Fetonun unisinde ders vermek icin bmyoda bulunmayan bu muhtereme ne adına izin verildi ya da izin verildimi?verilmemisse Neden görmezden gelindi?bmyoyu üniversitenin kalın bağırsağına çeviren hukuku kanunları delik deşik eden bu şahsiyete neden ses cikartilmadi?

 • 35891 35890 Bolu Türkiye 17.4.2018 16:35:23

  Lojman meselesi çok doğru ama Sn. Rektörüm, BMYO dan Fatih üniversitesine derse gidenler hala bu birimde görev yapıyorlar mı? İnceleyin ALLAH aşkına.

 • 35890 Sayın rektörüm Bolu Türkiye 17.4.2018 13:58:36

  Üniversite de lojmanlara girenler ömür boyu çıkmıyor. Asistanken giriyorlar profesör olup emekli olunca çıkıyorlar. Lütfen akıllı mantıklı ve etik bir lojöman yönetmeliği hazırlarmısınız. Alt katta oturanlar üst kata, 2 odalıdan 3 odalıya, arkda cepeden ön cepheye çıkıyorlar ama lojmandan çıkmıyorlar. Bolu da 3-4 tane evi olanlar, aparmanı olanlar, memleketinde emlak zengini olanlar lojmanda 30 senedir oturuyor. Lütfen bir istatistik yaptırın baklaım orda oturanlar kaç yıldır orda oturuyormuş. Lütfen artık bu sıra tahsisi, görev tahsisi işini de bitirin. Bu kandırmaca bir yönetem böyle bir yönetmelik olamaz. BU kadar saçmalık olamaz. Oturan ömür boyu oturuyor, oturmayan hiç oturmuyor.

 • 35889 Keci Adasi Diğer Angola 16.4.2018 22:45:12

  Merhaba degerli okurlar, dünyadan haberi olmayan sözde gazeteciler sürekli asli astari olmayan bir cok yanlis bilgi ile trt de halkin kafasini ütülüyor. Örnek vereyim:16.04.2018 tarihinde bati Avrupa saati ile yaklasik 21:30 civarinda bir gazeteci Ruslarin bilim ve teknikte ileri olmadigini ve buna benzer yalan yanlis bilgiler sunmakta. Ben Bati Almanya`da cok önemli bir teknik üniversite bitirmis bir yüksek mühendisim. Bizim Alman Profesör hocamiz bize bir cok bilim kitabini Ruscadan cevirttigini anlatiyordu. Biz ögrenci iken. Ruslar bilim ve teknikte cok ileridir. Bu sözde Gazetecinin dünyadan haberi yok. Ben Türküm, ben Rus degilim ama dogrulari ve gercekleri Türk halkima söylemeyi bir vatandaslik borcu bilirim. Ben size baska bir örnek vereyim. Coniler uzayda yazi yazabilmek icin bir dolma kalem yada tükenmez kalem gelistirmek icin 1 Milyar dolar harcamislar, Ruslar ise sorunu 20 kurusluk bir kursun kalemle cözmüs. Degerli okurlar dünyadan haberi olmayan sözde gazetecilerin yanlis fikirleri ile lütfen kafanizi ütületmeyin. selamlar. Hosca kalin.

 • 35888 Essek Adasi Diğer Angola 15.4.2018 13:07:30

  Kula kulluk yapanlara, coniye yalaka yapanlara yaziklar olsun!!

 • 35887 Keci Adasi Diğer Angola 15.4.2018 13:04:08

  Merhaba degerli okurlar, ben siyasetci degilim, ben ülkeyi yönetmiyorum. Ben iktidar partisinden degilim. Ben Atatürkcü, laik, bilime ve teknige önem veren ve yurt DISINDA yasayan bir yüksek mühendisim. Sizlerin bir cogu Türkiye`de yasiyorsunuz yani siyaset konusunda benden daha sanslisiniz. Yapilan haksizliklari ve yanlis politikalari direk akp li siyasetcilerin yüzlerine söyleyebilirsiniz. Ben onlara yani akp li siyasetcilere onlarin yaptigi yanlis bir cöp tesisi icin yurt disindan telefon actigimda hepsi teleofonu kapattilar. Onlar halk ve halkin sorunlari ile ilgilenmiyorlar. Akp`nin ve akp li siyasetcilerin tek bir sorunu var. "Akp baskanini nasil tekrar sectirebilirler?" Akp siyasetcilerinin inanin baska hicbir sorunu yok. Onlar ülke sorunlari ile zaten ilgilenmiyorlar. Onlar ancak conilere yagcilik olsun diye conileri alkislarlar. BENIM AKP`DEN HICBIR BEKLENTIM YOK. AKP ÜLKE SORUNLARINI CÖZEMIYOR TAM TERSiNE YENi SORUNLAR ÜRETIYOR. iNANIN SECEBILECEGINIZ EN KÖTÜ PARTi BILE AKP`DEN 100 KATA DAHA iYiDiR. Hepinize islerinizde basarilar dilerim. Hosca kalin.

 • 35886 Duzeltme Bolu Türkiye 15.4.2018 12:19:28

  Haclinin Kudüs'ü ele geçirme tarihi 15 temmuz 1099.musluman zannedilen fetonun darbe kalkışması yaptığı gün.

 • 35885 Keçi adasina cevaben Bolu Türkiye 15.4.2018 02:40:18

  Bu arada sunuda belirtmekte fayda var ki suriye operasyonunun Miraç kandiline denk gelmesi tesadüf değildir. sanırım yılı 1999du o yilin 15 temmuzunda Kudüs haclinin eline geçti.darbe kalkışması gününün haclilar tarafından kudüsun ele geçirildi gün olan 15 temmuz seçilmesi tesadufmuydu!haclilarin suriyeye mirac kandili günü yaptığı operasyondan memnun olanlar bunları bilmiyormu?biliyorlarsa bunun nasıl yorumlanmasi gerekir?

 • 35884 Keçi adasina cevaben Bolu Türkiye 15.4.2018 02:15:50

  Düşmanı alt etmenin yolu onun gibi düşünebilmekten geçer. satrançta da go oyununda da savaşta da devlet yonetimindede bu böyledir.mustafa kemalide napolyonuda günümüze taşıyan bu yetenekleridir.bir zarrap davası var şu an bakanlara da sıçramış durumda bakanlardan sonra kime sıçrar bı düşünun.amerikanin derdi Suriye değil Akdeniz'de ki doğal gaz ve İsrail'in su güvenliği.dun bomba Atan gemiler artık Akdeniz'den çıkmayacak.dun ki suriye saldırısi Türkiye'nin sondaj gemisi Akdeniz'e gittiğinde ve geçen ay İtalyan sondaj gemisinin engellenmesindenn sonraya denk geldi ne tesadüf.dolarin yukseltilmesiyle ekonomiyi bogmalari Zarrab davası Suriye operasyonu hatta darbe girişimi Ergenekon balyoz hepsi tek bi hedefin ürünü.akdnizdeki 100 trilyon dolar olarak hesaplanan doğal gaz hakkımızı gasp edecekler ve devleti yönetenlerin önceliği anlasilan aman bize dokunmasinlar olacak.ruslarda isin icinde.s400, nükleer santral yapimi gibi anlasmalarla ulkenin son kuruşuna kadar parasını aliyorlar.ve akkuyu nükleer santral yapilabilecek en son yer lakin nükleer enerjiye ulaşırken oluşacak ısınmayı deniz suyuyla sogutacaklar.akdeniz mi mantıklı bu durumda karadenizmi.sebebi bı incirliginde Ruslar tarafından oraya kurulacak olmasi. Ruslarin Suriye'de bulunma önceliğide Akdeniz gazı, Amerika'nın ypg yi Akdeniz'e ulastirmasida Akdeniz gazı.velhasil uzatmayayim o bahsi geçen memnuniyet açıklamasının alt anlamı Akdeniz'deki dogalgaz hakkımızı gaspetmenizi kabul ediyoruz size boyun eydik aman bakanlari yargılama dosyasına soktunuz yapmayin bize dokunmayın demekten başka bişey değil bence.bakanlarin isminin bikac gun önceye denk gelmesi bi tesadufmu.bu noktada ilk cumlelerimi neden yazdığımı paylasayim.devleti yonetenler düşmanı gibi düşünme becerisine sahip olsaydı vatan sever komutanlari Ergenekonla şunla bunla ordudan uzaklaştırmak yerine daha bı vatanseverlikle devlete sarılmalarini sağlardi.devleti yonetenler azıcık bı düşmanı gibi düşünseydi zarrap davasıyla kuyruğunu kaptirmazdi ve son olarak ormanlarına kadar devleti satmak yerine devletçiliği benimser milletin varlığını idame etmesi için düşmanin eline mahkum birakmazdi.rektorlerin bize cahil millet lazım demesi doğal yazık olan köle koşullarına mahkum bırakılan cehaletten uyanmamalari için çaba sarf edilen millete oluyor ve olacak.birileri lozan da lozan derken saniyorum bu son baharda çocuklarımızın hakkini anlaşmalarla kaybetmis olacaklar ve kazananlar hükümetle işleri bittiği için bı mendil gibi atacak.2019 seçiminin sonucu belli bence.bu devri kapatacaklar ve al birini vur otekine misali yerine gelenlerde bu anlaşmalar önceki hükümet döneminde yapılmış deyip millete bu gaspı kabul ettirecek.yine düşman saptirilicak ve öfke bugünkü hükümete kaydirilicak.birileri milletin düşünmesinden hic hoslanmasada düşünmeden, nasıl yaşadığını bilmeden yaşamak bazılarının elinde değildir.bu hususlar düşünce özgürlüğü bağlamında paylasilmistir.kimse üzerine vazife cikarmasin.ve son olarak İNSANİ DEGERLERİNİ KAYBEDEN BİR MİLLET BENLİGİNİ KAYBETMEYE VE BENLİGİNİ KAYBEDEN BİR MİLLETSE DEVLETİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDUR.devleti yonetenler düşmanı gibi düşünebilseydi milletin yargıyla televizyonlarla makarna Şu bu gibi 3 kurusluk menfaatlerle insanı değerlerinin curutulmesine çanak tutmazdi.yazik olan türk benliğine ve çocukların geleceklerine oldu.

 • 35883 Keci Adasi Diğer Angola 14.4.2018 22:52:19

  Akp Suriye`de mazlum Suriye halkinin cikarlarini savunmuyor. Büyük orta dogu es baskani conilerin Suriye`ye attigi füzelerden memnunluk duyduysa sayet, emperyalistlerin cikarlarina hizmet ediyor demektir. Bunun baska izahi yok!!!!! Ey akp zeki Türk halkinin gözünde ve gönlünde bittiniz artik!!!! Conilere yagcilik yaparak yada emperyalistlere yagcilik yaparak iktidarinizin ömrünü uzatmak istiyorsaniz, yaniliyorsunuz! Biz Suriye`de baris olsun istiyoruz siz ise utanmadan conilerin Suriye`ye attigi füzelerden memnunluk duyuyorsunuz. Sizlere bir sorum var benim: Soru: coni sizin babanizmi???????

 • 35882 Tokdemir Bolu Türkiye 14.4.2018 10:10:51

  Emperyalist şeytanlar (ABD, İngiltere ve Fransa Suriye'de sarin gazı kullanıldığını bahane ederek bu kez de Şam'a roket ve füze saldırısı düzenlediler. Aynı yalanları daha önce da Irak'ı ve Libya'yı bombalarken söylemişlerdi. Allah ABD'nin ve diğer emperyal güçlerin belasını versin.

 • 35881 AKP'yi kınıyorum... Bolu Türkiye 13.4.2018 22:49:55

  Arkadaşlar bu haberi okuduğumda canım yandı… AKP iktidarı şimdi de ormanlarımıza göz dikti… Siz de haberleri okuyun ve ormanlarımızı katledecek bu uygulamaya karşı sesinizi yükseltin. “Ormanlar 5 yıllığına satışa çıkarılacak… Yeni düzenleme ile ormanlar 5 yıl boyunca kullanılması için şirketlere satılacak. Böylece devlet ormanları holding ormanları haline dönüşecek. Tasarının Meclis Genel Kurulu'nda kabul edilen 13'üncü maddesine göre, artık Orman Genel Müdürlüğü ormanları gençleştirmek ya da seyreltmek amacıyla orman ağaçlarını kendisi kesip, işleyip satmayacak. Bunun yerine, seyreltme veya gençleştirme yapmak istediği ormanları ihaleyle en çok parayı veren şirket ve holdinglere 5 yıllığına tahsis edecek.”

 • 35878 Keci Adasi Diğer Angola 11.4.2018 20:44:51

  Akp`nin ekonomi alanindaki karnesi: 2002 senesinde 1 Euro 1,6 TL idi, simdi 1 Euro olmus 5,10 TL. Fazla söze gerek yok. Bu rakamlar durumun özetidir. Halkin kafasini geyik muhabbeti ile ütülemesinler. Bizi yani halki kimse aptal yerine koymasin. Bir olaylarin farkindayiz. Nokta. Hala ekonominin ve finans sektörünün ilerledigine inanan varmi?????

 • 35877 Essek Adasi Diğer Angola 11.4.2018 20:37:18

  Merhaba degerli okurlar, Neymis Türkiye`de ücretler cok yüksekmis hatta Afrikaya ve bazi Asya ülkelerine göre 50 kat daha fazlaymis falan filan. Akp li birisi bu sözleri söyledi. Yanlis hatirlamiyorsam Gebze`de söyledi. Bende diyorumki : "Türkiye`de ücretler yüksek degil hatta cok düsük. Türkiye`de siyasetcilerin özellikle basbakan, bakan ve milletvekillerinin ayliklari cok yüksek. Nokta. Asgari ücretle calisanlar gecinemiyorlar. yalanmi??. Türkiye`de yüksek ücretli akp yandaslari vardir ama yüksek ücret genellemesi yapmak yanlistir. Bende soruyorum burdan ülkemizde kac milyon kisi asgari ücretle calisiyor??? Kac milyon kisi yoksulluk ve aclik SINIRINDA?????????? Ben burdan akp li siyasilerden bir arzum ve bir ricam var, lütfen bu konuda halki sinirlendirmeyin, halki sinir hastasi etmeyin. Halkin sagligini lütfen bozmayin! Sayet Türkiye de ücretler yüksek olsaydi ben yurt disina gitmezdim, ben aptal degilim.

 • 35876 35875e Bolu Türkiye 10.4.2018 03:39:54

  Devlet ne hale geldi yaa.haşoyle boş boş konuşanlar devlet memuru bu ulkede.musterih bey 657 sayılı devlet memurları kanununun 25. MAddesi devlet memurlarini iftiradan korur ve iftiranın suçu hapis cezasıdır.bu ülke kanunlarla yönetilen bı hukuk devleti.dilekce kullanma hakkı varmı var.bu dilekçelerde bi iftira haksiz bir suçlama varsa karşılığında hapis cezasıda var. Osman Gazi unide olan senin bu sayfada talep ettiğin şeyi yönetimin uygulamasiymis o şerefsiz cani hakkındaki suçlamalarin işleme alınmamasının sonucuymus o katliam.senin gibiler istiyorki biz her türlü suçu işledik milletin hakkını çaldık kanunlara tecavüz etmekte sakınca gormedik çalıp cirpmaya hakki hukukuda gasp etmeye devam etmek istiyoruz biz zAhmet kimse buna ses cikarmasin hakkı talep etmesin.batakhaneden beter çete vari yönetilmis zorbalikta sinir tanınmamis unide adalet ve kanuna uygunluk arzusunda olanlar dilekçeyle adli idari gereğini talep etme hakkına sahiptir.he haksız bı suçlama varsa bu sefer yönetim onun gereğini yapar ve adli işlem başlatılmasını savcılıktan talep eder.siz alistiniz tabi Ergenekon balyoz vari zorbaliklara, ibre size dönünce manuple etmenin insanların adalet isteklerini kirletmenin yollarını ariyorsunuz.suc işleyenin de işledi diye iftira ataninda cezası kanunlarda tanımlı bu ülkede.hukukun üstünlüğüne saygı duy ve hasan lök ağzıyla konuşma bı zAhmet.

 • 35875 Müsterih Bolu Türkiye 10.4.2018 00:10:46

  İş güçle alakası olmayan kişiler insanlarla birimlerle uğraşırlar. Üniversitede şikayet furyası almış başını gidiyor. Emin olun yönetim de bir çoğunun ipe sapa gelmez kişiler olduğunu biliyorlar. Maksat gereksiz soruşturmalar açtırıp huzursuzluk vermek. Yönetim bunlara meydan vermemeli. Birimlerin işleyişini aksatan verimini düşürenler bilinmeli ve ona göre çözüm üretilmelidir.

 • 35874 Zafer Ercan Bolu Türkiye 9.4.2018 18:55:47

  Adam aptal; bizleri ''2+2=4'' olduğuna inandırmaya çalışıyor.

 • 35873 Keci Adasi Diğer Angola 9.4.2018 12:56:05

  Sadi Bey mesaj defterine yazdiklarimi okudugunuz icin size tesekkür ederim. isim yada rumuz konusuna gelince bir noktaya dikkatinizi cekerim. Yananlilarin isgal ettigi ege adalarimiza, yüce milletimizin dikkatini cekmek, yani isgal altindaki ege adalarimiza halkimizin dikatini cekmek icin bu rumuzu kullaniyorum. Sizlere tekrar tesekkür ederim, islerinizda basarila dilerim.

 • 35872 Sadi Bolu Türkiye 8.4.2018 23:26:22

  Keçi Adası Eşşek Adası Tılsım Bey vs vs Yani Sn Alagözoğlu Bizim Milletimiz Ne Ara bu kadar cahil kaldı anlışılır gibi değil. Bu arkadaşların Yazdıklarını kısmen okudum gayet te kendi düşüncelerini iyi yansıtmışlar ama kulandıkları rumuz hiç hoş değil ve bu derece bilgi düzeyinde olan bu arkadaşlara uyarıda bulunmak istedim. lütfen kendileri kusura bakmasınlar ama gerçekten bilmem ne adası vs Yani bunlar hoş değil.

 • 35871 Essek adasi Diğer Angola 6.4.2018 22:12:53

  Merhaba degerli okurlar, Bu son günlerde istanbul`da bir hastanenin DIS cephesinin yandigini ve bir baska haber olarakta bir baska semtte bir trafonun yandigini yada patladigini duymussunuzdur haberlerde. Akp hükümeti mühendislere yani gercek kaliteli mühemdislere is vermiyor sadece imamlara is veriyor. Iste Türkiyemizin akp iktidari ile geldigi durum budur. Ne bu kanunsuzluk!, ne bu sorumsuzluk!, nerde adalet?, ey akp! ne hale getirdiniz ülkemizi? Sürekli geyik muhabbeti yapiyorsunuz hic bir seyden anlamiyorsunuz!!!!! Sizin sorumsuzca davranislariniz ve denetimsizlikleriniz yüzünden insanlar hayatlarini kaybediyor. Sizler ise hala ilkokul mezunu sanatcilarla show yapiyorsunuz? yalanmi??????

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak