bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • 35505 Keci Adasi Diğer Angola 16.8.2017 00:32:10

  Merhaba degerli okurlar, Fetocular gercek Atatürkcüleri, gercek Kemalistleri hic bir zaman kullanamadilar ve kullanamazlarda. Fetocular herkesin bildigi gibi Akp`yi, önceden Anavatan Partsini ve kismende mhp yi kullandilar. Atatürkcüler zekidir, vatanseverdir. Hic kimse Atatürkcüleri kullanamaz. Nokta.

 • 35504 En karlılar ekibi Bolu Türkiye 15.8.2017 22:16:41

  AİBÜ de en karlılar Erdal ve Cabir oldu, ikiside üçer tane akrabasını işe aldırdı. Uyanık mehmet yaya kaldı. Of ne güzel akrabanı arkdaşını işe aldır. Fetöyü doldur sonra gez. Fetöcüler erdalın odasından çıkmazdı. Telefon kayıtları inclelensin abilerle görüşmeler dökülsün ortaya. Nerde kaldı vatanseverlik.

 • 35503 Zafer Ercan Bolu Türkiye 14.8.2017 20:49:33

  Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Açık Yazı: Bolu ili ve ilçe merkezlerinde ilköğretim ve liselere her hafta bir saat ve isteğe göre daha fazla matematik konuşması yapmak istediğimi iletmiş olmama rağmen bir yanıt alamadım. Böyle bir faaliyetin karşılığında bir ücret talebi de olamaz; olması da ayıptır. Konuyla ilgilenileceğini umut ediyorum. Selamlarımla. Zafer Ercan

 • 35502 Keci Adasi Diğer Angola 13.8.2017 17:59:09

  Merhaba degerli okurlar, Bugün 13 Agustos 2017 Pazar, Keci Adasini kendi iktidarlari döneminde kaybeden biri diyorki: "chp yi kastederek bunlarin eline 5 koyun versen yada keci versen güdemezler falan gibi buna benzer seyler" söylüyor. Bugünkü haberlere bakiniz!. Ben Chp`nin avukati degilim, chp kendini tabiki savunur ama ben haksizliklara tahammül edemiyorum. Akp keci adasini kaybetmis hala chp yi kastederek bunlar keci yada koyun bile güdemez falan diyorlar. Ey insaf be kardesim! Chp ne yapsin? akp keci adasini kaybetmis, chp kecileri nerde otlatsin? Ey akp bu soruma bu ziyaretci defterinde cevap verin lütfen!

 • 35501 Hasan Hüseyin Bolu Türkiye 10.8.2017 16:40:05

  Hasan hüseyin, ahmet mehmet, hayrettin hayri hepsi listede var fetöyü üniversiteye getiren adamlarına kadro veren onları palazlandıran devletin döner parasını onlara aktıtan ekip bu ekip

 • 35500 fr_TR Bolu Türkiye 10.8.2017 11:08:25

  Elin Fransızı first ladysine kanunlar izin vermediği ve halk tepki gösterdiği için maaş bağlatamaz ama bizim first Lady nin kümesteki tavuklarına maaş bağlanması söz konusu olunca gerekirse bir gecede kanun çıkar yine bağlanır. Halk olarak da facebook ve Twitter'da kınamaktan başka bir şey yapmayız.

 • 35499 Son Bahar Bolu Türkiye 9.8.2017 18:30:55

  rektör de yerinde eski ekipte yerinde. afrika dergilerinde yayın yapan rektör yardımcısı da yerinde. yayın yapacak yer kalmamış gidip afrikalarda yayın yapmışlar, yopksa oralarda da size yardım eden fetöcü dostlarınız arkdaşlarız vardı. Afrika dergilerinde yayın, ve doçentlik sınavlarına girenleri tehdit. sınavınıza ben girersem yanarsınız. Adalet var mı mum elimde adalet arıyorum

 • 35498 Keci Adasi Diğer Angola 7.8.2017 23:56:15

  Merhaba degerli okurlar, Son günlerde Türk Medyasinda Fetonun YURTDISI baglantilari konu yada gündem maddesi olmus. Eger Akp fetoculari defisre etme konusunda ciddi ve samimi ise fetonun yurtdisindaki karavan (formalite) sirketlerini kullanarak hangi akp li siyasetci parali askerlik yapmis bunu arastirsin. Ey akp! siz ilk önce kendi partinizdeki fetoculari desifre edin. Ey akp! biraz arastirin sizin partinizdeki hangi kel kafali fetocu sizi kullaniyor?. Ey akp lütfen arastiriniz! sizin partinizdeki hangi kel kafali fetocu 28 subat döneminde kendini chp li olarak tanitmis? O yillarda chp Atatürkcülügün ve Kemalizin simgesi idi. Ben burda 28 subat iyidir yada kötüdür bunu tartismiyorum. Burda anlatmak istedigim konu rol oynayan, takkiye yapan sizin partinizdeki fetocudur. Özet: EY AKP PARTINiZDEKi SiZi KENDi AMACLARI iCiN KULLANAN KEL KAFALI FETOCUYU ARTIK LÜTFEN DEFiSRE EDiNIZ!. O KEL KAFALI FETOCUNUN VATANSEVER ROLLERI OYNAMASI BENi iSYAN ETTiRiYOR. O KEL KAFALI FETOCU ER VEYA GEC DEFiSRE OLACAKTIR, AKP ONU DEFiSRE ETMEZSE KEMALiST VE VATANSEVER BiR PARTi ONU MUTLAKA DEFiSRE EDECEKTIR!

 • 35497 Hasan Bolu Türkiye 7.8.2017 23:46:33

  İzzet Baysal'ın mirası Üniversitemiz hala FETÖ'cü dolu ve bunların idari görevleri devam etmektedir. Şaşılacak şekilde en ufak bir adli soruşturma da yok. Diğerlerinin günahı ne veya diğerlerinden farkları nedir.

 • 35496 Demet Bolu Türkiye 6.8.2017 11:56:05

  Umudum var. Bu millet yavaş yavaş uyanmaya ve gerçekleri görmeye başlamış. Üstelik de dertlerini anlatmak için yazma çabası içerisinde olan bir sürü değerli insan olduğunu görüyorum. Bu memleket sahipsiz değil. Atatürk'ün yolunda çağdaş uygarlık çizgisinde yürüyeceğiz. Herkes bunu iyi bilsin.

 • 35495 Cumhuriyet Sahpsiz mi? Bolu Türkiye 6.8.2017 09:14:13

  Bu kafalar değişmeyecek! Ayhan Oğan adında bir AKP'li (Sivil Alan Platformu Başkanı imiş) demiş ki: “Biz yeni bir devlet kuruyoruz. Beğenin beğenmeyin, bu devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan'dır.” Adamın sözlerine kızan bazı meslektaşlarımız ve CHP milletvekilleri veryansın ediyor… Doğrusu ben hiç şaşırmadım. Yıllardır bunu biliyorum zaten… Niyet bu, gidişat bu… Türkiye Cumhuriyeti'nin yerine başka bir devlet kurmak istiyorlar… Ve ortamı uygun bulup, bu amaçlarını açık açık söylemeye başladılar. * * * Atatürk karşıtlığı, milli bayramlara karşı alerjiye varan soğukluk, Milli Eğitim'in bilimden uzaklaşıp gerici medrese eğitimine dönüştürülmesi, devlet bürokrasisinde partileşme hep bu amaca yönelik çalışmalar… Tabii bu girişimler Türkiye'yi çağdaş dünyadan koparıp daha da geriye götürecek, bugünleri mumla arar hale geleceğiz, o başka mesele… Yeni devlet modeli ne olacak? Herhalde “Ilımlı İslâm Devleti” şeklinde olacak! Ancak… Bu amacı gerçekleştirebilmeleri için Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmaları gerekiyor. Bu da “Anayasal bir suç” oluşturuyor. * * * Ayhan Oğan adındaki AKP'linin “Biz yeni bir devlet kuruyoruz” sözleri açıkça işlenen bir suçtur! Cumhuriyeti korumakla görevli Cumhuriyet Savcıları'nın bu konuda soruşturma açmaları gerekir… Fakat… Açarlar mı, bilemiyorum! Bekleyelim, görürüz! CHP'nin hukukçu Milletvekili Halûk Pekşen “Türk Ceza Kanunu'nun 309'uncu maddesine göre anayasal düzene karşı bir suç söz konusu” derken, Bağımsız Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ da: “Biri çıkıp yeni devlet kuruyoruz derse biz ona, Türk Milleti'nin İstiklal Savaşı'nda devleti zaten kurduğunu hatırlatmasını biliriz. Cumhuriyet sahipsiz değil” diyor. (Rahmi Turan'ın yazısından)

 • 35494 Gerçekler... Bolu Türkiye 6.8.2017 08:58:25

  Nurettin Veren 35 yıl FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yanındaydı, bütün sırlarına vakıftı. 1966'da İzmir Kestanepazarı'nda başlayan ilişki 1990'ların sonunda koptu. Nurettin Veren, o dönem ‘cemaat' olan 15 Temmuz'dan sonra Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) adını alan yapıyı ilk ifşa eden isimdi. 2004 yılında merkez medyayı dolaştı ve anlattı. Sonra bir gün Genelkurmay'dan telefon geldi. Elindeki bilgi ve belgeleri istediler. Org. Yaşar Büyükanıt'ın Genelkurmay Başkanı olduğu dönemde Genelkurmay Askeri Savcılığı Nurettin Veren'i ifadeye çağırdı. Askeri Savcılığın çağırma nedeni Veren'in televizyonlarda ve kitaplarda, Fetullahçı gizli örgütlenme ile ilgili açıklamalarıydı. Askeri Savcılık, Veren'den TSK içindeki Fetullahçı yapılanmayı anlatmasını istedi. Veren, 11 yıl önce her şeyi anlattı. TSK'daki örgütlenmeyi sağlayan ismi bile söyledi. Sonra o görüntüler ve ifade kayboldu. Nurettin veren şimdi haklı olarak şöyle diyor; dönemin Genelkurmay Başkanı Büyükanıt sonrasında gelen Hilmi Özkök, iktidar ve muhalefet bu ifadeye sahip çıksaydı ne 17-25 Aralık ne de 15 Temmuz hain darbe girişimi olurdu. Şimdi herkes Adil Öksüz'ü (FETÖ'cü darbe girişiminin merkezindeki TSK imamı)) konuşuyor ya! O sadece bir parça. 11 yıl önce ben askeriyedeki örgütlenmeyi anlattım ve o dönem bunların izi sürülseydi, ne terfi edebilirlerdi ne de bu kalkışma olurdu. Bakın o dönem Büyükanıt'ın yaveri bile FETÖ'cü çıktı. Bugün kimse geçmişle birbirini yargılamasın. Devlet bu ifademi bulmalı. O zaman çok şey aydınlanacak.”

 • 35493 H. Bekir Üstündağ Bolu Türkiye 6.8.2017 08:44:39

  Mıstık rumuzuyla yazan kişiye; öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Ayhan Oğan, “Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan'dır” diyerek çok boş konuşmuş. Dünya alem herkes biliyor ki Türkiye Cumhuriyeti emperyalist ülkelere karşı bağımsızlık mücadelesi vererek, şehitlerimizin kanlarıyla kurulmuş ve şanlı bayrağının rengini de şehitlerimizin kanından almıştır. Bu devletin tek kurucu ve daim lideri vardır ve o da Mustafa Kemal Atatürk'tür. Bu tür şahıslar birilerine yaranmak için işte böyle boş boş konuşuyorlar. Dilerim AKP o şahıs hakkında gereğini yapar. Ama bu konuda hiç ümitli değilim. Ümitli olduğum asıl konu ise şu; Türk toplumu artık seçim dönemlerindeki vaatlere kanmıyor. AKP'nin gerçek yüzünü herkes gördü ve ilk seçimde sonu yakındır.

 • 35492 Mıstık Bolu Türkiye 5.8.2017 23:58:01

  Bu AKP'liler milletin sabrını sınyorlar sanırım. Şimdi de yeni devlet hikayesi çıkardılar... CNN Türk’te Ahu Özyurt’un sunduğu Türkiye’nin Gündemi programının dün akşamki bölümünde ‘yeni devlet’ tartışması yaşandı. Programın konuklarından AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Sivil Alan Platformu Başkanı Ayhan Oğan, “Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan'dır” demişti.

 • 35491 Yeni Akit böyle demiş Bolu Türkiye 5.8.2017 23:55:20

  Abdurrahman Dilipak’dan şok sözler! ‘Camilerde rüşvet pazarlıkları yapılıyor’ Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında belediyelerde yolsuzluklar yaşandığını ifade ederek "Daha önce de yazdım, bu iktidar belediye üzerinden geldi, belediyelerle gidebilir İhalelere hile karıştırıyorlar, imar işlerinde bu işler çok fazla. İli, ilçesi yok. Bu işe vakfı, camiyi de karıştırıyorlar. Cami avlusunda rüşvet pazarlığı yapıyor bu ahlaksızlar" dedi. Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, “Camilerde rüşvet pazarlıkları yapılıyor” dedi, AKP’nin “belediyeler üzerinden geldiğini ve belediyeler yüzünden iktidardan gidebileceği” mesajı verdi.

 • 35490 Tuhaf Bolu Türkiye 5.8.2017 11:26:37

  Borç batağı içinde olan futbol klüplerimiz bu kadar çok pahallı transferleri nasıl yapıyorlar? Milleti futbolla uyutmak için bir taraflardan para geliyor herhalde!

 • 35489 Cafer ERSÖZ Bolu Türkiye 5.8.2017 07:16:03

  Adaletin olmadığı bir ortamda adalet için barışçı bir yürüyüş yapılmasına burun kıvıran, bunu dış mihraklara bağlayan, müzisyenin darp edilmesinde, Atatürk heykeline saldıran sarıklı sakallı şalvarlı dincinin saldırısında, şort giyen kızı taciz eden güvenlik görevlisinin yaptığı şerefsizlikte hiç bir sorun görmeyen ve sesini çıkarmayan parti AKP'dir.Biliniz istedim o kadar.

 • 35488 Hayri bey Bolu Türkiye 4.8.2017 09:37:35

  hayri bey döneminde alınan tüm kadroların ingilizce dil puanları bunları nerden ve ne zamnan aldıkları diplomaları bunlar nerden ne zaman aldıkları, tez hocaları, nerden mezun olup nereye gittiği nerede çalıştıkları, tez hocaları, yayınlarını kimlerle yaptığı, aldığı ödüller, haklarında çıkan gazete dergi şişirme haberler bunlar tek tek ayrıntılı olarak incelenmelidir. ama gel görki hayri beyde eski ekipte fetöcülerde hepsi yerinde duruyor

 • 35487 Hayri bey Bolu Türkiye 3.8.2017 18:27:57

  Rektör seçildiğinde, eski rektörle görünmemek için onla resim çektirmemek için hemen kutlamadan sonra kaçmıştın hatırlıyormusun. Şimdi de insanlar senden kaçıyor. Düşmez kalkmaz bir Allah vardır.

 • 35486 Fatihi Yerim Bolu Türkiye 1.8.2017 15:40:45

  Kardeşim bırakın Fatih Terimi üniversiteye sabah bilgisayar işletmeni gelip öğlen fakülte sekreteri akşam şube müdürü olan Stratejik dehalardan bahsedin. Sendikaya yaman oraya yaman buraya yaman cukkala ondan sonra dindarım. Kılın namazı ayette demiyor mu vay o namaz kılanların haline diye diyor. Üniversitede her türlü yozlaşma var bir kere personel arasında dualbantlar çekildi Değişik görüşteki kalemiye sınıfını sindirdiniz. Bugun fen edebiyatta yar doçlar iki kişilik odalarda otururken Maliye Bakanlığının yayınladığı tasarruf genelgesine rağmen şefinden tut bilgisayar işletmenine kadar tek kişilik odalar klimalar ohhhh ne iş yapıyorsunuz işte yok. Akşam idari bilimlerde güvenlik bekler rektörlük binasında güvenlik bekler ışıklar açık yiyin bulmuşsunuz at koşturun. Not ben gölgesinden korkan adamın gölgesiyim Yönünü bağdat tarafına çevirirsen beni bulursun. 1905 Gs

 • 35485 Fatih TERİMİ BIRAKIN Bolu Türkiye 31.7.2017 21:34:11

  Fatih terimi bırakında rektörlere bakın eski rektöre bakın tam 8 senede kaç lira kazanmış 6 katı artı döner artı hediyler artı bedava okul artı ihaleler gerisini siz düşünün vatandaş

 • 35484 Utanma Bolu Türkiye 31.7.2017 21:32:16

  Utanan lojmandan değil şehir den kaçar. Daha önce eski rektörlere sizin devriniz geçti diyorlardı sizin devriniz kaldı mı.

 • 35483 emekli Bolu Türkiye 29.7.2017 14:39:35

  Alıntı..."Fatih Terim 15 Kasım 2013 ile 15 Kasım 2018 arasında geçerli olan sözleşmede yıllık ücret (primler hariç) 3.5 milyon Euro (Bu Terim’in ayda 291 bin 66 Euro kazandığı anlamına geliyor). Temmuz 2017’ye dek, yine primler hariç 12 milyon 828 bin 528 Euro Terim’in hesabına yatırılmış. Eğer sözleşme tek taraflı feshedildiyse Terim’e 4 milyon 671 bin 472 Euro daha ödenecek ve toplam rakam 17.5 milyon Euro’yu (yaklaşık 70 milyon lira) bulacak. Aldığı ücret Terim’i ilk turda veda etmek zorunda kaldığı 2016 Avrupa Kupası’nda görev alan teknik adamlar arasında 3. sıraya oturtmuş. Almanya,İspanya,Fransa, Avusturya, Portekiz, İrlanda Cumhuriyeti, İsviçre teknik adamları aldıkları ücretlerle Terim’in gerisinde kalmış. Bu ülkelerin milli gelirlerini Türkiye’nin milli geliri ile karşılaştırmak bir yana, o teknik direktörlerin başarılarını karşılaştırdığımız zaman bile Terim’in orantısız bir gelir elde ettiği anlaşılıyor. Devletin harcadığı her kuruşta tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır. Bir kamu kurumu, kamunun 70 milyon lirasını (eski para ile 70 trilyon) harcayıp hiçbir sonuç elde edemezse başındaki bürokratlar karşılarında müfettişleri bulur. Terim’e ödenen ve ödeneceği söylenen milyonlar da kamunun parasıydı". Fatih Terim'i milli takımın başına getiren ve asgari ücretin 1200 lira olduğu bir ülkede ona bu parayı vermeyi uygun gören müslüman ya da müslümanlar kimlerdir acep bileniniz var mı? Adamın 1 ayda aldığı parayı bir devlet memuru 20 sene çalışsa alamaz.

 • 35482 Keci Adasi Diğer Angola 28.7.2017 00:49:25

  Akp de kel kafali fetocu yokmu?, Akp kendi partisindeki fetoculari desifre edemiyorsa, peki Türkiye`deki diger fetoculari nasil desifre edecek?. Ey akp sizin fetocularla mücadele söylemlerinize inanmiyorum. Siz fetoculara karsi mücadele konusunda gercekten samimi iseniz ilk önce kendi partinizdeki fetoculari partinizden kovun, sonra adalete teslim edin onlari. LANET OLSUN FETOCULARA! Bir gün gelir akp de anlar, kendi partilerindeki kel kafali fetocunun kendilerini aldattigini, ama is isten gecmis olur. Bu nedenle akp hic gecikmeden partisindeki kel kalafi fetocuyu desifre etsin.

 • 35481 dolu muhabbet Bolu Türkiye 27.7.2017 10:13:10

  Yazdıkların çok doğru. Adın geçen kişi hem fetöyü hemde tüm sülalesini universiteye doldurdu. Bu bilinmeyen birşey mi. Kadrolar önce genel sekreterin elinden geçmiyor mu. Ben sulandırmıyorum sadece hatırlatıyorum. Tabi bu eski yönetim ve üst yönetim cezalandırılmazsa iş olmaz

 • 35478 Bos muhabbet Bolu Türkiye 27.7.2017 03:53:01

  Bunu burda yazacagini gitmediysen bunu gidip cumhuriyet savcilarina anlatsaydin ya.3 5 kisi elimizi tasin altina koyduk basimiza gelen kalmadi.feto bu ulkede bittimi yoo dahada guclendi ve hala saldiriyolar.bi zahmet bizi 3 5 kisi birakmasaydinizda bu serefsizlerin saldirilarini devlet ve millet adina elinizi tasin altina sokup bizimle paylassaydiniz.onlarin kim oldugu belli tarzlarida belli hala devlette gorev yapan bi cumhuriyetin savcisi devlete degil bunlara hizmet edip benim soylediklerimi carpitiyosa bunun sorumlusu sensin arkadas.devleti yanlislar karsisinda yalniz birakan bu insanlara cesaret veren burda kuru siki muhabbet edip elini tasin altina koymayan sensin arkadas.sizin gibilerin bizim gibileri yalniz birakip burda kuru siki muhabbet yaparak ortaligi karistirmasi feto kanserini dahada guclendirdi bu mucadeleyi pisletti helal size.hocam degil erdal bey degil abi diye hitap edilen bicok sucta imzasi olan suralesini umiversiteye yerlestirip hak edenin hakkini calan zati muhterem bugun hala yargilanmamissa sizin gibi kuru sikilarin olayi sulandirdigi ve elini tasin altina koymadigi icindir.milletin senin gibilerde hakki var.tasidigin serefin aklinin ve karakterin uzerinde hakķi var.universite hala feto ve ya fetoya hizmet edenlerin yuvasiysa bunun sen ve senin gibiler uzerinde vebali var.

 • 35477 Rektör hoca Bolu Türkiye 26.7.2017 23:29:06

  Üniversite eski yönetiminden, şimdiki değil, eski rektör ve yardımcısı çocuklarını fetö nün okuluna göndermiştir. Hem de hiç para vermeden. Hiç kimseye hiç bir şekilde indirim yapmayan Melih kollojine çocuklarını bedava hem de resmen bedava göndermişlerdir. Hem de bir kere bir yıl yada bir kişi değil. Yıllarca ve bir sürü çocuk. Peki bu yardım karşılıksız mı kaldı. Bu fırsatı ne üniversite yönetimi kaçırırdı nede fetöcüler.

 • 35476 Utanma M B Bolu Türkiye 25.7.2017 10:57:57

  Hocalardan birisi utanmış ta ondan üniversite lojmanlarından taşınmış. Bence bolu dan taşınsa daha iyi olurdu. Çünkü çocuklarına özel ders vermesi karşılığında önce kendi fakültesine fetöcüleri aldırdı, daha sonra da fakültesi olmayınca da meslek yüksek okuluna fetöcüleri aldırdı.

 • 35475 Beskavaklar Bolu Türkiye 25.7.2017 08:35:52

  Cici taksi alt geçidini geçtikten sonra 4 yol ışıklara giderken olan yol daha asfaltlanalı 2 hafta oldu. 2 Gün önce yine yolun tam ortası kazılmış taş doldurulmuş ve öyle bırakılmış.Gerçekden güzel olan bir asfalt yolu yeniden kazarken içiniz sızlamıyor mu???

 • 35474 Ziya Bolu Türkiye 24.7.2017 09:01:44

  Sn. Belediye başkanı ve Belediye encümeni, Kalıcı konutlar yolunun parke taşlarını neden söküyorsunuz? Buradaki parke taşlarının hangi nedenle yeniliyorsunuz? Kime rant için böyle bir değişime gittiniz? Yollar engelli yarış pisti iken neden asfalt yapılmıyor da teretuvarların parke taşları sökülüyor? Verdiğim vergiler zehir zıkkım olsun. Hakkım haram olsun. Ey CHP neden duyarsızsınız? neden ilgilenip yasal yollardan vatandaşa sahip çıkmıyorsunuz? İlla tape yayınlayanlar için mi yürürsünüz? Alaattin, Allah seni bildiği gibi yapsın. Bu kadar vebali inşallah kaldıramayacaksın.

Sayfalar:

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak