bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

HER ŞEYİ BELEDİYEDEN BEKLEMEYİN

Facebook'ta Paylaş

       Mahallemizde su borusu patladı. Gelen ekip kilitli taşlara kepçeyi vurup orayı açtı. Bu arada kilitli taşlar kırıldı ve çıkan çakılla birlikte atıldı. Atılan kilitli taşlara üzüldüm ama mutlaka ustaların bir bildiği vardır. Tamirat sonrası üstünü çakılla kaplayıp gittiler ve bir aydır da hiç uğramadılar. Tabi orada çukur oluştu. Burayı tamir eden belediye işçileri neden tekrar kilitli taş döşemediler hiç bilmiyorum ama mutlaka bir bildikleri vardır. Arabamızın altı vurduğundan komşularımızla birlikte çukura 6 el arabası çakıl doldurdu ve düzledik. Ben tüm Bolu halkından bizim yaptığımız gibi yapmasını ve evinin önündeki yolları tamir etmesini diliyorum. Her şeyi Belediyeden beklemeyin, çok ayıp.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • saçma(1.4.2016 14:53:18)

  Sokağa bakımı ben yapacaksam devlet vergiyi almasın bir zahmet. Bolu'da düzgün cadde sayısı bir elin parmağını geçmez, tabiki lafını yapacak adam.

 • mehmeta(16.3.2016 11:48:57)

  Ya bu şehir hepimizin.Ne olur yani  biraz da sen sokağınla ilgilenmişsen, yaptığın bu güzel şeyi illa belediyeden şikayetçi olmak için mi kullanıcan ?

 • Boşver(8.3.2016 21:40:10)

  Adamlar onarımdan emin değiller.Daha sonra tekrar patlarsa tekrar mı açsınlar. Tekrar tekrar parkeleri kırmaktan çekiniyorlar. Hatta tüm parkeleri kaldıracan ne gerek var, boşuna döşenmiş. Bir iş yapılıyor onu denetleyen merci yok. Eğer denetleme, garanti diye bir şey olsa, patladı mı yapan müteahhidi çağıracan garantiden yaptıracan. Yaa yine Boluda,Türkiyede olduğumu unuttum, pardon boş konuştum.

 • Bilir Kişi(8.3.2016 15:24:36)

  Çok güzel bir gönderme yapmışsınız fakat, anlarlar mı merak konusu...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak