bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Haber etkili oldu

Facebook'ta Paylaş

         BolununSesi Gazetesi olarak okuyucularımızın haberlerine internet sitemizde yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir okuyucumuzun gönderdiği “Çocuk Parkı Rezaleti” haberi yetkili birimlere ulaştı. Yetkililer atıl durumda olan çocuk parkını düzenlemeye başladı. Tepecik Mahallesi Kestane Sokak'ta bulunan ve yaklaşık 3 ay önce "tamamlandığı” iddia edilen çocuk parkı adeta tehlike saçıyordu. Bir okuyucumuzun dikkatinden kaçmayan parkın görüntüleri elimize ulaştı ve geçtiğimiz hafta “Çocuk Parkı Rezaleti” olarak yayınladık. Kısa bir süre sonra gerekli merciilere ulaşan haberimizin ardından, atıl vaziyette olan parkta çalışmalara başlandı. OKUYUCUMUZDAN GELEN HABER! Tepecik Mahallersi Kestane Sokak'ta bulunan ve yaklaşık 3 ay önce "tamamlanan" çocuk parkı acaba hangi yaş grubu çocuklara hitap ediyor? Oyuncakların altındaki beton zemin adeta kazaya davet çıkarır gibi. Akşam ise liseli gençlerin uğrak yeri olan park, bir an önce belediye yetkililerinden düzenleme bekliyor. Eski Park yenilenecek , daha sağlıklı bir yaşam için büyükler için spor aletleri konacak sokağımız ve mahallemiz daha yaşanır hale gelecek derken yarım kalması, parkın tamamlanması mahalleli sakinlerini çileden çıkarmış durumda. Buradan belediye yetkililerinden ricamız bir an önce parkın tamamlanması ve çocuklarımız için fedakarlıklarının devam etmesidir.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Teşekkürler(16.6.2016 17:26:36)

    Belediye'nin sorunu değerlendirip bu derece hızlı çalışmasını tebrik ederiz. Umarım duyarlılıkları her sorun için devam eder.
    Çocuklarımız adına teşekkür ederiz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak