bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

İlçe Yolları ve Boşa Harcanan Kamu Kaynakları

Facebook'ta Paylaş

       Seben-Kıbrısçık Karayolu'nda geçen sene asfaltı atılan Kızık Yaylası-Ayı Seki Köprüsü arasındaki rezalet yol ve Mudurnu Karayolundaki Tepe Karakolu Mevskisindeki dikiş tutturulamayan yol, ''YOL YAPTI AMA'' diyenlerin bile canını sıkıp günaha sokan cinsten iki farklı örnek. Bu iki yolun özelliği de kamu kaynaklarından harcanan trilyonlara rağmen ortada doğru düzgün bir yolun olmaması ve vatandaşın canına malına kast edecek derecede kötü uygulamaların ortada olması.

      Merak ettiğim konu; milyonlarca insanın hakkı olan parayı alıpta bu projeleri çizip, bu projelere onay verip, bu projelerin ihale ve kontrollüklerini yapıp, bu projelerin paralarını alıp servetlerine servet katıp ortaya çıkan bu rezilliğe rağmen nefes almaya devam edenlerin hem bu dünyada hem öbür tarafta iki yakası bir araya gelirmi?

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • sebenli(21.6.2016 00:12:07)

    ayı sekisi-kızıkyaylası arası yol tesviyesi yapılalı bir yıl oldu ama.oldukca düz sayılabilecek bir bölgede az bir harfiyatla yol genişletilmesine rağmen neden bir türlü asfaltı atılmıyor.ne rot kaldı ne balans.toz bulutu içinde ofroad yapar gibi.hani .. onlar konuşur ... yapardı seçim öncesi yapmaya başla seçim sonrası kalsın öyle kimbilir hangi mütaite peşkeş çekilde şimdi ortalarda yok.bu arada bolumuza 2 tane hava alanı yapacaklarmış şimdiden hayırlı olsun

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Abant Butik Otel Abant Otel Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak