bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Necip Fazılın ömrü kısa sürdü

Facebook'ta Paylaş

       2012 yılında Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi adı Belediye Meclisince eski nikah salonuna verilmişti. ve trilyonlarca masraf yapılmıştı. 4 sene geçti şimdi yıkılıyor yeni belediye meydanı projesi dahilinde iyide madem yıkacaktınız neden o kadar masraf ettiniz yazık değil mi milli şairimizin ismini de bu yaptıklarınıza alet ettiniz. onuda rahatsız ettiniz.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • Bilir Kişi(4.7.2016 16:42:39)

  ramazan,

  Algı operasyonu yapma. en iyisini akp yaparmış...
  teröristleri dağdan davul-zurnayla getirenlerden mi bahsediyorsun ?
  İsrail terörist devlettir diyip geri adım atanlardan mı yoksa ?

  demek ki neymiş? herkesin yanlışları, herkesin doğruları olabilirmiş. Partileri ilahlaştırmak gereksiz. akp gider başkası yapar o gider başkası en iyisini yapar.
  Türkiye Cumhuriyeti, koskoca Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü çıkarmış bir Millet gerisi faso fiso... Dikkat edersen bir partiyi övmedim.
  Saygılar...
  Mail: bilir_kisi14@hotmail.com

 • ramazan (3.7.2016 15:26:01)

  daha iyi bir sey yapacak belkide olsun şehrin yüzü değişsin akp yaparsa iyisini yapar bolu  da havuzun süsünü yapamayan belediyeler gördük adam altıyla üstünü komple değiştirdi memelketin .

 • emekli(2.7.2016 20:11:00)

  Şu mübarek Ramazan gününde bunca insanın hakkı olan bu kadar masraf yapılan yer nasıl kıyılırda yıkılır.Madem bu projeniz vardı milyonlarca lirayı oraya neden gömmdünüz?

 • Bilir Kişi(2.7.2016 14:29:58)

  Belediyenin rant kaygısı yoksa o alanı yeşillendirmeli...
  Varsa beton yığını yapmalı...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak