bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Piknik Savar

Facebook'ta Paylaş

        Bundan bir yıl önce yetkililer tarafından Gölköy piknik alanına ahşaptan beşe, beş boyutunda çok güzel bir kamelya yapıldı. Bir yıl dahi geçmeden magandalar, pardon piknikçiler koskoca ormanda, pardon Gölköy çölünde odun bulamamışlar ki “yetkililerde” görevlerini yapmamışlar, magandalar için düşünüp odun da hazırlayıp bırakmamışlar ki, her gün kamelyanın bir parçası yakılmış ve güzelim kamelyanın yerinde şimdi fotoğraftaki gibi yerinde yerler esiyor. Çünkü magandalar onu bile yaktılar, bir kamelyayı dahi koruyamadık, o kadar ormanı nasıl koruyacağız, yetkililerin buralara asker mi dikmesi gerekiyordu ey ahali, kamelya nerenize battı.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • ALKSİDZE(14.8.2017 14:46:27)

    Kamelyayı yakanlara teşekkür az gelir, taktir belgesi verin. Bu zihniyetle ormanların betonlaşmasını önlediğini zannedenler, ancak ormanın çöle dönmesini sağlarlar.Kamelyalar bitince kimi yakacaklar.

  • Samuel Kahraman(10.8.2017 21:27:36)

    Orman alanına beton atan zihniyete de bir çift laf etseydiniz bari.Bence kamelyanın başına gelenler için magandalara teşekkür etmeli, ya bu pilot uygulamanın devamı gelse de tüm gölköy ormanına 5e5 değil de 5555e5555 boyutunda kamelya yapmaya kalksa betonsever "yetkililer".

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak