bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Akıllı Çevreciler !

Facebook'ta Paylaş

        Fotoğraf ta gördüğünüz yer çakmaklar yaylası civarı Halı Hisarı mevkii. Kendini zeki sanan hemşerilerim gelmişler evlerinin pisliğini buraya atıp gitmişler. Fakat bıraktıkları poşetin içinde adlarına ve adreslerine ait birçok kayıt var, fatura, otobüs bileti, kargo teslim tutanağı vb. ve hepsi aynı ismin.. İsim olan belge fotoğraflarını koymuyorum buraya. Bence gidip orayı nasıl pislettilerse temizlesin ve çevreye zarar vermemesi gerektiğini tekrar öğrensinler. 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Vatandaş(20.9.2017 18:48:05)

    Yaklaşık 15 sene önce gitmiştim gerede panayırına manzara aynıydı.geçen 15 sene de hiç birşey değişmemiş demek ki. Çok yazık.bu açıkta gıda satanları belediyenin   zapıta ekipleri denetlemiyor mu. Ya da bu gıdaları satanlar devletimizin bu işi yapanlar için mecbur kıldığı üretim, hijyen gibi belgelere sahip değiller mi.bu gıdaların böyle ortamlar da satılamayacağını bilmiyolar mı. Yoksa bu belgeler sadece vatandaştan bi şekilde para toplama politikası mı?bi de bu durumu savunan insanlar var.onları anlamak zaten mümkün değil.belki de bu toz toprak içinde satılan yiyecekler bu panayırın geleneklerinden,biz bilmiyoruz belki de. KİM BİLİR..!

  • bolu14(22.8.2017 11:31:16)

    Lütfen o belgeleri ve resimleri bir dilekçe ile Bolu İl Çevre Md. ne veriniz. Bu şekilde bu duruma kimse sahip çıkmaz. İl çevre bile zor ama en azından yasal başvuru yapın.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak