bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediye hazine mi buldu?

Facebook'ta Paylaş

        Bolu Belediyesi'nin Alpağutbey Mahallesi Alpagut Caddesi üzerindeki yol çalışmaları devam ediyor. Kaldırımlar yapılalı henüz 3 gün olmuşken, yeni yapılmış olan kaldırımların bazı bölümleri yer altı çöp konteynırları yerleştirmek için kepçeyle kırılıp kazılarak tahrip edildi. Yani 3 gün önce yapılan kaldırım taşları kepçeyle moloz haline getirildi. Plansız programsız çalışmanın, müsrifliğin danişkası bizim Bolu Belediyesinde herkesin gözü önünde yaşanıyor. Hiç kimsede sesini çıkarmıyor. 3 gün önce yerleştirilen ve bugün sökülen taşların parası bizden çıkıyor. Ve işçilerin fazla mesaileri, ya da taşeron firmanın daha fazla kazanması içinmi yapılıyor. Bu rant kime gidiyor??? Tüyü bitmedik yetimin hakkını bu kadar hovardaca harcamanın sebebi ne olabilir? Yoksa Belediye hazine buldu da bizim mi haberimiz yok?

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • cavdar(19.10.2017 08:10:42)

    he ergun bılıyoz :)

  • ergün çiftci(21.8.2017 08:40:36)

    siz belediyeden iyimi biliyonuz

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak