bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Gölköy de akşam sefası !

Facebook'ta Paylaş

         Buradan yetkililere sesleniyorum. Lütfen akşam geç saatlerde Gölköy e girişlere izin vermeyiniz. Sürekli araç korna sesi, yüksesli müzik yayını ve silah atışı yapılıyor. Sabah erken saatlerde giderseniz kanıtlarını görürsünüz her yer içki şişeleri ve poşetlerle dolu. Bu nasıl bir anlayıştır. Gölün bent kısmına bakarsanız hep şişe kırıkları. Neden şehrin su kaynağı bu şekil heba ediliyor. Alem yapacak baika mekanlar bulun kendinize lütfen. Sayın vali sayın belediye başkanı göreve lütfen.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • apti abi(6.12.2017 18:54:46)

    valla temizlik önemli, lakin anlatamazsın, aslan yattığı yerden belli olurmuş, tavuktaa.. haaa giriş konusuna gelince; hakketten nereye gidiyor bu GİRİŞ paraları??? vala ben bihafta sonu giriş kapısını gören bir yere çektim üşenmedim saydım..  arada gözden kaçırdığım olmuştur lakin saydığım araçla girişi çarptığımda sonuç korkunç, dört cumartesi ve dört pazar var onuda siz hesap edin...iyidee hakketten nerede kullanılıyor bu toplanan PARA????

  • nejdet uçak(4.12.2017 22:21:54)

    gölköy devlet su işlerinin bünyesinde hizmet veriyor.girişler üçretliparalar nereye gidiyor?işareti. HİZMET .TEMİZLİK.AYDINLATMA.EMNİYET.CÖP BİDONLARI  vs yok.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak