bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

STRATEJİK YÖNETİM VE PLANLAMA EĞİTİMLERİ VERİLDİ

Facebook'ta Paylaş

   Bütün eğitim kurumlarının 5018 Sayılı “Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu” na göre, Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen takvime bağlı kalarak, yapılması zorunlu olan stratejik planlama çalışmalarının stratejik yönetim anlayışı içinde ilimizde başarıyla yürütülmesini sağlamak amacıyla; 01-05 Kasım 2010 tarihlerinde Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevinde Bolu İl merkezindeki tüm eğitim kurumlarından temsilcilerin katıldığı “Stratejik Yönetim ve Planlama Semineri” yapıldı.

     Seminer programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail BAYRAKTAR yaptı. Konuşmasında Stratejik yönetim ve planlamanın eğitim kurumları açısından önemini ve seminerin içeriğini belirtti. Eğitimler üç ayrı sınıfta, teorik bilgiler, uygulama ve iyi örneklerin gösterimi şeklinde yapıldı. Eğitimler Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminde görevli Uzman öğretmenler Zennur AKSU, Ömer MADEN, Alaattin CEREN tarafından verildi.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak