bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediye Başkanı'nın yaptığı yolarımız ve kaldırımlarımız

Facebook'ta Paylaş

   Başkanımızın yapmış olduğu yenilikler yenilik dedğime bakmayın eski hali daha iyiydi en azından yeşil alan çoktu. Şimdi ise bozuk yollardan ve yarım kaldırımlardan başka hiç birşey yok bian önce Alpağutbey Mahallesi'yle ilgilenilsin madem ilgilenmicektiniz niye köyden çıkarıp mahalle yaptınız!!!

YORUMLAR Toplam yorum: 9
 • nejdet ucak (23.9.2011 13:45:09)

  ATASÖZÜNDE DERKİ ERKEN ÖTEN HORUZUN İPİ CEKİLİR, BİZ 2 DÖNEMDİR ALADDİN BEYİN SESİNİ DİNLETİK. YETER ARTIK. BUSON YOKSA BOLUMUZ ELDEN GİDİYOR.

 • fatma(11.5.2011 09:29:31)

  kaldırım kötüüüüüü, yollar bozukkkkkkk, yamalar acemiceeeeee, vay be.... Türkiyenin en berbat ili, duyarsız; bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın edasında kimsenin bu manzaralara sesi çıkmayan bir il BOLU! Göya elit denilen mahalleleri bile (örneğin Bahçelievler)berbatttttt.    

 • Sıradan Vatandaş(9.5.2011 12:42:58)

  Tepecik Mahallesi Karadeniz Sokak Mahallesi İçin Belediyeyle İrtibata Geçtim. Sokak Yolları Çok Bozuk Kimi Yerler Göçtü Üzerine Taşla Kapatmaya Çalıştı Sokak Halkı Diye Anlattım. Tamam Efendim 1 Hafta İçinde Yollarınız Yapılacak Dendi 2-3 Ay Geçti Hala Yapılacak. Madem Yapmıcanız Arkadaşım Biz Yapamayız Deyin. Yok Yok Belediye Yol Konusunda İlk Baştan Baya Bi Yol Yaptı Ama Sonrasında Yapılan Çalışmalarda Bozulan Yolları Düzeltmeyi Beceremedi. Bi Yama Atıyo Normal Asfalttan 5 Cm Yukarda. Son Model Jipiyle Şöyle Bi Bolu'nun Sokaklarını Bi Gezsin

 • mert yıldız(9.5.2011 10:32:49)

  yıllardır yol yapıyorum diyor. yaptığı yollardan eser yok.

 • Murat Kaya(8.5.2011 21:32:59)

  Kurkculer Toki nin resimlerini goremedim burada,, Yagmurlu gunlerde evden C5 deki dairemden otobus duragina kadar gidene kadar akla karayi seciyorum..Her an bir araba su sicratacak diye yolda korkuyla yuruyoruz.. Bu baskan ve arkadaslari lutfen su caddelerde O dev jipleriyle degilde biraz da yayan gezse ve bu sokaklarin halini gorseler.. Herneyse genel secimlerde gene AKPartiye verecegim oyumu ancak insallah ilk yerel secimde bu elemandan kurtuluruz..

 • ali uyar(8.5.2011 15:58:38)

  BİR ARADA HEP BERABER
  Caydırıcılığı yüksek tavırdır. birbirinden tamamen farklı yaşayış  inanış kültür ve düşünce  şekillerine sahip insanların; tek bir konu, sorun veya yerine göre ihtiyaç üzerinde ki bu durum şu anda Bolu Belediye başkanı için geçerlidir aynı hareket, eylem, söylem biçimini benimsemeleri durumudur. Şehrimizden bir  örnek vermek gerekirse...gerekmesin çünkü Bolu şimdiye kadar böyle bir olayı geerçekleştiremediği için veremiyoruz.

 • Asım Karacan(7.5.2011 13:37:31)

  Bolu Belediye Başkanı asıl işlerini bırakmış, siyasilerle gezip duruyor. sayın başkan bu millet size siyasilerle gezmeniz için para ödemiyor. Siz herkesin başkanı değil misiniz? Bolu sizden hizmet bekliyor. Lütfen görev başına...

 • hal pazarında bir esnaf(7.5.2011 10:51:08)

  belediye yatırım ve kaldırım konusunda sınıfta kaldı yazık yani köy gibi bolu

 • seyhan sarrafoğlu(7.5.2011 10:03:50)

  81 ilde araştırma yapsalar en kötü yolların ve kaldırımların olduğu iller arasında 1.sırayı sorgusuz sualsiz kaparız,araçlarımızda ön takım kalmadı bizdede sabır,amanedense kimsenindesesi çıkmıyor bu konuda,1 kişi bu habere yorum yapmazmı yaaa.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak