bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

CAZCI KARDEŞLER II gösterimde

Facebook'ta Paylaş

      Bundan 1 yıl önce Boluspor Kulübü Başkanlığı’na gelen Emin Semercioğlu’nun Başkanlığı bırakacağını açıklaması ve bu açıklamanın bugüne kadar hiçbir Boluspor başkanından görmeye alışık olmadığımız şekilde oluşu, Bolu kamuoyunda üzüntü yarattı. Kırgın ve hayal kırıklığına uğramış bir tavır sergileyen Emin Başkan, onu bu göreve getiren zümrenin sezon boyunca arkasından oyunlar çevirdiğini ima etti. Öyle gözüküyor ki, tüm bu olacakları, başına gelecekleri önceden sezinleyemeyen Emin Başkan bir kumpasın içinde kendini heba etmiştir.  

      Hâlbuki O, Boluspor’un Boluspor olduğu yıllarda, yıllarca idarecilik yapmış, tecrübeler edinmiş birçok başarıyı yaşamış gerçek bir Bolusporlu’dur.

     Boluspor’u her türlü şeffaflıktan uzaklaştırıp, Boluspor efsanesini AMAÇ olmaktan çıkarıp, ARAÇ haline sokan, Boluspor'u kentin ortak simgesi ve sevdası haline getirmeleri gerekirken, insanların kaçtığı ve zoraki bedellere mazur kaldıkları bir kurum haline getirenlerin, sözde Boluspor sevgisiyle yine ortaya çıktığını görmekteyiz.

     Boluspor ancak ve karşılıksız olarak kulübe madden manen destek olan idarecilerlerle bir noktaya gelebilir. Sanki bugün, 1 yıl öncesi durumdan farklı bir başarısızlık varmış gibi, ortaya çıkanlar kimseye kandıramaz. Bu yılki Boluspor da, bir yıl önceki yönetimin Bolusporudur.

     Evet, görünen o ki, CAZCI KARDEŞLER II yine gösterimde.

     Vay Boluspor'un haline, vay Bolu halkının ve Bolu'da iş yapanların haline.

 

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak