bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Okul Müdürü öğrencileri ile Halay çekti

Facebook'ta Paylaş

     İlimizde bulunan Canip Baysal İlköğretim Okulu öğrencileri yaptıkları etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayaramını kutladılar. Okul bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Okul yönetimi öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli izleyici olarak katıldı. Öğrencilerin sergiledikleri birbirinden güzel ve renkli halk oyunları, dans gösterileri, şarkılar, şiirler izleyicilerden oldukça yüksek beğeni topladı. Öğrenci ve velilerin sevgisini kazanan, okul müdürü Hayati DEDE Artvin yöresine ait halk oyunları gösterisinde öğrencilerine eşlik etti. Hayati DEDE bu sıcak yaklaşımıyla veli ve öğrencilerinen bol bol alkış aldı.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • cansu kurtoğlu(27.10.2014 08:39:28)

    güzelde resmi biraz daha büyük olsa daha iyiiiiiiiiiiiiiiiiii

  • Hayati DEDE(7.5.2012 21:13:29)

    Güzel duygularından ötürü sayın Rıdvan Çınar'a, haber yapan sevgili dostlarıma ve yayınlayan siz gazete yönetimine teşekkür ederim. Sevgili Gürbüz Ertem'e sonsuz teşekkürler.

  • Rıdvan ÇINAR(27.4.2012 10:11:46)

    Keşke Boluda bulunan tüm okulların müdürleri bu müdürümüz gibi olsa..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak