bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

SEDAŞ'ın köpekleri !!

Facebook'ta Paylaş
 • sedaşın köpekleri..

 • çok vahşi

      Haberin başlığına bakıp sakın yanlış anlamayın.. aynen yazıldığı gibi anlamı da sadece köpeklerle ilgili. Bir kişiye veya kuruma hakeret etmek değildir amacım. Şahsım Kalıcı konutlarda ikamet etmekteyim.

    Bildiğiniz üzere Sedaş il müdürlüğünden yukarıya doğru giden İ.B. Devlet Hastanesi bulvarı ve sağ tarafında kocaman bir alan ve etrafı dikenli tellerle ve beton duvarla çevrili Sedaş malzeme ambarı ve depoları. herşey iyi güzel koruma bekçi duvar tel vs olması gerekir. hele hele şu zamanda bir kilo bakır tel için insan öldüren zihniyetler varken elbette milli servet mal ve can korunacak. yalnız dikkatinizi çekeceğim husus biraz daha ürkütücü. Bu ambar içinde çok agresif!! köpekler var, bazen içerideki güvenlikçiler (sanırım) bunları serbest bırakıyorlar. İt ler sağa sola insanlara hareket eden herşeye salıyorlar. bir kere değil sürekli o kaldırımdan yürüyüş yaparım özellikle hafta sonları ve akşamlar bazen çocuklarımda oluyor. Buradan geçerken mutlaka köpekler duvardan ve duvarın üzerindeki tellerden tutarak geçenlere vahşice salıyorlar, çıkıyorlarmı dışarıya ? bugüne kadar çıkamdılar acaba dışarıya çıkma şansalrı olur ise ne olur onuda bilmiyorum sanırım pek iyi olmaz çünkü itler müthiş vahşi görüntü içindeler. Bir keresinde kızım korkudan yola attı kendini ve yoldan geçen arabanın altında kalma tehlikesi yaşadık ve birdaha o deponun olduğu yerden geçemiyor. Aklıma gelmedi değil,...bundan birkaç sene önce ulusal haber kanallarında da görmüştük veya okumuştuk. Aynı bu şekilde bahçe içinde vahşi bir köpek, yolda yürüyen genç bir kıza (arkadaşlarının yanında) salan bir köpek ve korkan kızcağız kendini yola atmış ve karşıdan gelen aracın altında kalıp feci şekilde can vermişti.Hepimizde o mobese kamersından gördüğümüz görüntüler içinde şok olmuştuk.olmaz olmaz birgün burada da olabilir. lütfen bu durumları olabilecekmiş gibi düşünüp unutmayalım her an SEDAŞ ın köpekleri de bir vatandaşımıza sebep olabilir.

    Yetkililere ve oradaki güvenlikçilre sesleniyorum. siz içerde arabanızı yıkarken veya çayınızı içerken o köpekler insanlara atlıyor özellikle çocuklara çok salıyorlar ve bu yol yaşlıların, çocukların gençlerin hepimizin spor yaptığı üst tarafında spor aletlerinin bulunduğu etrafı çok hareketli bir bölge bunun önlemini hemen alınız lütfen, yoksa yakında bu köpekler birilerinin hatta suçsuz insanların canını feci yakacak. bir vatandaş olarak hatırlatmak istedim çünkü bulvar çok hereketli buradan geçen her on kişiden sekizi köpek havlayınca kendini yola atıyor.

YORUMLAR Toplam yorum: 11
 • emre emre(17.8.2012 23:13:49)

  birilerinin gözüne yada başka yerlerine mi battıki ank git ank içinde kalmış fabrikalaarda vardı amaç bu tartışmayı başlatıp birilerine peşkeş çekmek olabilir. oralar olsun kalsın devletin elinde tabi satılmadıysa o kurumlarda özelleşti ama süt birliğine bakın karacasu keresteye bakın verilen para yer parasi bile değildi.

 • Buldog!!(14.5.2012 11:31:56)

  At gzölüğü ve yalan yanlış haber diyenlere bi vatdandaş olarak tavsiyem.. izleyin sonra habere yotum yapın.. o ambardaki it'ler iel güvenlikçiler aynı kapıda yanyana duruyorlar sanki ambarın arkası ve başka korunacak yeri yokmuş gibi:)))http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=251906

 • Uyan Vatandaş!!(14.5.2012 11:26:26)

  KÖPEK EGITMENİ ve VANTED rumuzlu yorumculara.. önce haberi yapanı alkışlamak gerkirken esas at gözlüğüyle kendileirni düşünrek yazdığınız yorumlara sadece gülmek gerekir.. haberin içeriğinde köpeklerin cinsi eğitimi vs anlatılmıyor esas o konuyu bi anlayın.. sonrada aşağıdaki (sadece bir örnek) linke tıklayın haberi okuyun ve vicdanınızla o videoyu seyredin..
  Köpekten kaçarken ölüme yakalandı
  İZMİR'in İnciraltı Semti'nde, SBS'ye giren kuzeniyle stres atmak için dolaştığı sırada sokak köpeğinin tel örgülerin ardından havlaması üzerine korkarak yola fırlayan 11 yaşındaki Rabia Dumlu'ya, otomobilin çarparak ölümüne neden olduğu dehşet anlarının görüntüleri ortaya çıktı.
  http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=25190

 • w_ante_d(13.5.2012 23:00:49)

  arkadaslar yaptıgınız haber tamamen yalan yanlıs at gozluguyle tek taraflı o gozluk ıcınden yapılmıs bır haberdır.bu haberın tek yazılma amacı haber yok surda bı kopek gorduydum bı ele alıyım dergıbı ele alınmıstır.gecen sedasta bı tanıdıgımın yanına gıttım hafta sonuydu bende korktum once kopekten guvenlık surgulu kapıyı yarıya kadar actı ve kopeklerın acık kapıdan cıkma gıbı bı gayesı yoktu ve bu haberı okuduktan sonra ısın gercegı urktum ama ıcerıye gırınce haberın yalan oldugunu anladım cunku tek gordugum gözlemledıgım köpeklerın cok akıllı oldugu ve uyarı amaclı tele yaklasana tepkı verdıgı ve guvenlıklele konustugum kopeklerın vatandasa saldırma gıbı bı egıtım verılmedıgı vatandasın tel dısından kopeklrı kıskırtması sonucu boyleoldugu

 • KÖPEK EĞİTMENİ(13.5.2012 03:19:45)

  Sarslan-yaptıkları yorum seni ilgilendirmez.HERKEZ her yoruma acık .sen ilk önce düzgün türkçe yazmayı ögren SEN nerelisinde bolululara laf atıyosun cahil.Mustafa deger rahatsız oluyosan karsı kaldırımda yürü demekki köpekler senden rahatsız kim bilir ne yaptınızda bu kadar karın ağrınız var. Bakıyorumda tek rahatsız olan sensin.köpekler egitimliyse sahiplerinin sözünden cıkmaz.SENin alıp veremedigin sedaş ambarının sehir dışına kaldırılması cok lafın gecen birisi isen cık meclise dilekce ver.sende o kadar ... varsa. O hayvanların yeri Belediye Hayvan Barınağı (Köpek Evi),diyosunya mustafa deger belediye hayvan barınağı ilk önce kendi KÖPEKLERİNE baksın.:D MUSTAFA DEGER

 • Mustafa DEĞER(11.5.2012 11:44:32)

  Ya kardeşim, köpeklerin Belçika yada Alman Kurdu, Veteriner kontrollüyada kontrolsüz, sadık olup olmadıkları biz vatandaşları pek de ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren tarafı saldırgan ve vahşi duruşları, bizleri rahatsız etmeleridir. Siz kendi açınızdan işyerinizin koruma yönünü düşünüyorsunuz, ama farklı koruma yöntemleri de. Kamera vb. İllaki halkı rahatsız etmek istiyorsanız o başka. O hayvanların yeri Belediye Hayvan Barınağı (Köpek Evi), SEDAŞ Depolarının da yeri şehir dışı kardeşim. Bu habere Sayın Belediye Başkanımız inşallah kulak verirse, tez elden bu depolrı şehir dışına çıkartır. Bir "Meclis Kararı"na bakar.
  Olması gereken de budur.  

 • Sarslan(11.5.2012 09:45:11)

  vatandaş ve Sinan Aydın'a.. yukarıd abahsedilen konuyla yaptığınız yorum ne alaka!! Adam yoldan geçenelre salıyor çıoluğa çocuğa havlıyor insnalar korkup yola atlıyorlar yola atlayan insnalar arabanın altınd akalsa köğeğin eğitimzie aşısına kim bakar anlamış değilim.. dam üstünde saksağan vur kazmayı patate staralsına.. Tam bolulu yorumu olmuş!!

 • SİNAN AYDIN(11.5.2012 01:19:59)

  ORDAKİ KÖPEKLER 1 EGİTİMLİDİRLER.2 VETERİNER KONTROLUNDE VE ÖZEL YEMLE BESLENİRLER.ONLAR BEKÇİ KÖPEGİDİR. CİNSLERİ BELÇİKA KURTUDUR.YAŞADIKLARI YERİ SAHİPLENİRLER KORURLAR.SALDIRMASIDA NORMALDIR.SİZİN MALINIZA ZARAR VERİRMESİNİ İSTERMİYDİNİZ.BOLUDA HIRSIZLIK COGALDI.SİZ GÜVENEBİLİRMİSİNİZ İNSANLARA....

 • vatandaş(10.5.2012 21:31:13)

  Ordaki köpekler kesinlikle bütün aşıları tam ve kayıtlı köpeklerdir.veteriner kontrolleri vardır.

 • Mustafa DEĞER(9.5.2012 11:40:12)

  Bu haber ihbar niteliğindedir. Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından derhal SEDAŞ'dan alınıp Hayvan Barınağı'na nakledilmeleri gerekir. Çok tehlkeli ve saldırgan Kurt Köpekleri, çevreye tehlike saçıyorlar.
  İlgililerin dikkatine !

 • Mert BASKAN(9.5.2012 08:51:55)

  Ordaki güvenlik görevlilerinin işi güvenlik değilki. Araç yıkama yağlama. Denetim yok ki. Hem ambarlama yönetmeliğine göre şehir içlerinde ambar olamaz. Biran önce kaldırılmalı. Ama nerede duyarlı yetkililer. SEDAŞ ısrarla 2 senedir ambarı yenileme çabasında. Bir sürü yatırım yapıldı. İlk mahkemede şehir dışına taşınmak zorundalar.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak