bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

"LÜTFEN DUYUN SESİMİZİ"

Facebook'ta Paylaş

     MENGEN TOKİ YUVAM KONUTLARI: 'YETER ARTIK DUYUN SESİMİZİ' 11.05.2012 tarihinde TOKİ konutlarında B/1 – 2 blokta kapıcı dairesinde yaşananlar insanlık Adına artık yeter dedirtti. 

      Bloklarda biriken pis su giderlerinin olduğu kanalizasyon giderlerinin tıkanması nedeniyle Belediyenin vidanjörü TAM 5 SAAT SÜRE İLE ile açmaya çalışılan kanalizasyon içindeki boru 300 lük boru yerine 200 lük boru döşenmiş yeterli gelmediği için ana hatta bulunan boruların tıkanması ile maalesef kapıcı dairesi giderlerinden evin içine çıkmış ve eşyalarını kullanılamaz duruma getirmiştir. Eşyalarının bir çoğu kullanılamaz durumdadır. Defalarca toki ye bu konuları bildirilmesine rağmen konu yu hep geçiştirmişler . Bu konu için artık tamam bu konuyu yasal durum ne ise yapılacak konuma gelmiştir.Kapıcı dairesinde bulunan eşyaları bir başka tarafa taşıyarak mağduriyet giderilmiş kullanılamaz durumda olanlar için gerekli işlemler yapılacaktır. 2. gün ; yani 12.05.2012 günü B/1 6 blok ta bulunan kapıcı dairesinin yoğun yağmur yüzünden Önceki sene aynı şey yaşanmış bir sene sonra aynı yerden su sızıntısı yaptığı ve daire içinde bulunan odanın içine girmiştir.Bir odanın eşyaları gene kullanılamaz duruma gelmiştir. Birini halledelim derken bunun çıkmazı artık sabırların tıkandığı yeter duruma geldiğini göstermiştir. TOKİ kesin teslimini yapılmadığı bu duruma artık bir çözüm bulunmasıdır.Daha önceleri bildirdiğimiz gibi çıkar için bizim paralarımızın bir başka yerlere verilip bizleri burada mağdur durumda bırakmalarına göz yumulmamalıdır. Gerekirse burada bulunan halkı protesto için sokaklara çıkarabiliriz. Sadece bunlarla mağdur kalmadık. Bunlarla birlikte halledilmeyen bir çok mesel halen beklemektedir. Ama her yağmurda her tıkanmada biz bunu istemiyoruz. Artık çaresi bulunmalıdır. Birilerinin artık bunu görmesi gerekmektedir. "LÜTFEN DUYUN SESİMİZİ"

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • melike(16.7.2012 02:13:55)

    ya bu insanlara yardım edin ev ne hale gelmiş yazık ya

  • uğur uğur(18.5.2012 19:28:24)

    o evler dere yatağına yapılmış...bugün kanalizasyon basar yarın dere...demedi demeyinnn

  • SEBEN.14(15.5.2012 23:46:55)

    sıçtığı b.kun drenaj hesabını ve bunun kontrolunünü yapamayan mühendisten.bunu teslim alan bayndırlık memorundan,lagarları usulüne uygun yapamayan belediye den bu ülkeye  ne fayda gelir.yazık bu vatandaşa.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak