bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Göynük Taşımalı İ.Ö.Okulları Öğrencileri Eğitimci Yazar Ayşe Gülten Kırıcı'yı ağırladı.

Facebook'ta Paylaş

     Göynük Taşımalı İ.Ö.Okulları, Bolu Göynük’lü eğitimci yazar Ayşe Gülten KIRICI’yı ağırladı. Baskıdan yeni çıkan ‘Büyüyen Öğrencilerimle Büyük Buluşma’ isimli anı kitabını tanıtan yazar Ayşe Gülten KIRICI’ya, öğrenciler büyük ilgi gösterdiler. Göynük İ.Ö.O., Ali Ericek İ.Ö.O., Obaköy İ.Ö.O., Narzanlar İ.Ö.O. ve Ekinciler İ.Ö.O. ziyaret ederek öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı. Tatilde, dinlenmenin yanısıra, zamanlarını kitap okuyarak değerlendirmelerini isteyen yazarımız, kendini ifade edebilmek için, en güzel yolun okumaktan geçtiğini söyledi.    

       Daha önce de üç kitabı olup, dördüncü olarak baskıdan çıkan ‘BÜYÜYEN ÖĞRENCİLERİMLE BÜYÜK BULUŞMA’ kitabında, yıllar sonra karşılaştığı öğrencileriyle yaşadığı sevinç, heyecan ve duygu dolu anlarını, akıcı bir dille, anlatan yazar, okul yıllarına geri dönüşlerle konuları pekiştirdiğini söyledi. Ayşe Gülten KIRICI, kitabında öğrenci, öğretmen ve velilerin kendisinden birçok şeyler bulacağını belirtti. Çocuk şiirleri olan ‘Etrafına Bak’ isimli kitabından şiirler okuyarak söyleşiyi renklendiren yazar Ayşe Gülten KIRICI,bundan sonraki hayatında bilgilerini paylaşarak eğitime hizmet edeceğini açıkladı.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Ayşe Gülten KIRICI (2.12.2013 15:53:28)

    Çok teşekkür ederim Şefik Bey. Edebiyat dünyasına renk kattığınız  o güzel şiirleriniz için ben de sizi tebrik eder, başarılar dilerim.

  • şefik AYDEMİR(21.11.2013 21:18:36)

    Eğitime verdiği hizmet ve yayınlanmış güzel eserlerinden dolayı saygı değer hocam Ayşe Gülten Kırıcıyı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak