bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Defne Tuncer'in 'Yaşlı Ağaç Ev' öyküsü animasyon film oldu

Facebook'ta Paylaş

     23 nisan günü hem hurriyet.com.tr'de, hem tipeez.com'da ve hem de '23 Nisan Gazetesi'nde duyurusu yapılan "Öykü - Senaryo" yarışmasında Defne Tuncer'in kaleme aldığı 'Yaşlı Ağaç Ev' öyküsü animasyon film oldu. Yarışmaya Türkiye'nin her yerinden öykü ve senaryolar gönderilirken en beğenilen öykü, jüri üyelerinin ortak kararıyla belirlendi.Yoğun bir çalışmayla değerlendirilen öyküler arasından en beğenilen öykü seçilen ‘Yaşlı Ağaç Ev’ animasyon film haline getirildi. Özel Gürtan İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Defne TUNÇER'in 23 nisan öykü - senaryo yarışmasında birinci seçilen "Yaşlı Ağaç Ev" adlı öyküsü animasyon film haline getirildi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Hamza Canbas(1.6.2012 12:48:31)

    Bir okuyucu olarak müthiş mutlu olduğum bir haber. Ümit ediyorum ki, Defne, hayatının bundan sonraki dönemindede bu konuda çok iyi işler yapacaktır. Defne'ye, ailesine ve okuldaki öğretmenlerine çok teşekkürlerimi ediyorum. Edebiyatı ve sanat yolundaki kendisine başarıları diliyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak