bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediye çalışıyor !

Facebook'ta Paylaş

      Ali Rıza Tekemen Caddesi üzerinde Su hattı çalışması yapan Bolu Belediyesi ekipleri hiçbir uyarıcı levha, trafik düzenleyici işaret ve güvenlik önlemi almadan cadde üzerine çektikleri kazıcıyla halkın güvenliğini hiçe sayarak çalışmalarını yürüttüler.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • Sezin Yıldırım(3.7.2012 10:29:16)

    Bu bizim belediye başkanının gözleri kör,kulakları sağır,zekası da kıt  anlaşılan.2 dönemdir başkanlık yapan birisi hiç mi çevre belediyeler nasıl çalışıyor diye sorgulamaz?aklı yetmiyorsa gelsin Melih Gökçek'ten yardım istesin.Belediyecilik nasıl oluyormuş bellesin.

  • Simge(2.7.2012 21:13:09)

    Bu başkana güvenmiyorum.Yeni yapılmakta olan yollar hiç güzel olmuyor. Daha yeni yolda bir kaç ay içinde çukur ve tümsekler oluşmuş... Bu işi denetleyen kimse yok mu?

  • Musa Duru(2.7.2012 08:03:29)

    Belediye Başkanına ve Bolu halkına seslenmek istiyorum. Yeni yapılan yollar kamunun yani bizim paralarımızla yapılıyor. Ama yapılan bu yollar kısa süre sonra hayal kırıklığı yaratacak. Çünkü tekniğine uygun yapılmıyor. Yolun tesviyesi yapılmadan taş döşeniyor. Bu durumda çukur ve tümsekler oluşuyor. Yağmur yağdığında “akar” yerleri hesap edilmiyor. Örnek halen çalışmaların sürdüğü Kültür Mahallesi… Lütfen gazeteci kardeşlerimiz burayı bir gezsinler. Kimsenin kamu kaynağını heba etmeye hakkı yok… Sayın Belediye Başkanı; madem altyapı diye diye bizleri 3-4 yıldır mağdur ettin, elektrik tellerini neden yer altına almadığını sormak istiyorum. Bir de bunun için mi yolları bozacaksın? Gelişmiş şehirler modern kent mimarisinin örneği kaldırım taşları ve malzemeler kullanırken bizim dar görüşlü başkan hala 20 yıl önceki malzemeleri kullanıyor. Bu işin denetimini kim ayapıyorsa ileride başları çok ağrıyacak. İş işten geçmeden lütfen gerekli denetimler yapılsın. Biz de Bolu halkı olarak ilimize ve kamu kaynağına sahip çıkalım.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak