bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Kedilere layık görülen eve bakın

Facebook'ta Paylaş

     Kedilere layık görülen eve bakın.

     O kadar boyayıp pisi pisi yazıncaya kadar çatısını tamir edin.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • İdil Kanmaz(12.1.2013 17:20:23)

  .Ben haberi bizimle paylaşan kişiyle aynı fikirdeyim. Vaziyet iç karartıcı, kaş yapayım derken göz çıkartılabilir. Onun içine kedi köpek farketmez, hayvan konulduğunda çıkamayıp sağanak yağmurda boğulabilir.
  Ayrıca yukarıdaki yorumları yazan sevgili vatandaşlar, sizleri kınıyorum. İnsan ile hayvanı nasıl aynı kefeye koyabilirsiniz? Bu kadar aklınız var madem eliniz ayağınız da tutuyor, e buyurun çatısı akan, sokakta kalan insanlara bir el atıverin... Öyle ahkam kesmekle olmayor bu işler. Teoriyi bırakalım biraz pratikle uğraşalım. Bizlerin elinden gelse evsiz insanlar için de baraka yaparız. Gücümüz yettiğince insan ve hayvanlara sahip çıkmaya, yardım etmeye çalışıyoruz. SİZLER NE YAPIYORSUNUZ?

 • BOLULU(7.1.2013 08:51:43)

  "BAŞTACIMIZ OLMASI GEREKEN KEDİLER" ŞAKA MISIN KEMALETTİN BEY. İNSANLAR SOKAKTA YATIYOR...

 • Hakan(13.10.2012 22:49:45)

  Ben bu Hayvanseverlerin aynı oranda insansevmezliklerini sevmiyorum.Sorsanız öyle değil der yarım saatte laf yaparlar.

 • kemalettin özdemir(13.10.2012 13:59:02)

  arkadaş şöyle 3+1 kombili bir ev bulamadınız mı  kediler için. fotograf maalesef baştacımız olması gereken kedilere verilen önemi gözler önüne sermiş yazıktır günahtır. allah sorar bunun hesabını.

 • kenan(12.10.2012 20:48:37)

  Hangi okuyucu yazdın bu haberi ya!Pskikopat mısınız arkadaş,kış geliyor sokakta çatısı akan,fakir insanlar varken onları görmüyorda incik boncukla ugrasıyorsunuz.Haberde cok saçma.Hadi eyvallah kedi ,köpek düşmanı değiliz bilakis hayvanseveriz de.Sulandırıyorsunuz konuyu.Sizi gidi pisi pisi ler sizi.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak