bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Öğrenciler hünerlerini sergilediler

Facebook'ta Paylaş

     50'nci Yıl İzzet Baysal İlkokulu 4-C sınıfı öğrencileri 2012-2013 eğitim öğretim yılı içinde yaptıkları resimlerin ve performans ödevlerini sergilediler. Resim, tasarım ve teknoloji ürünlerinin sergisi büyük ilgi gördü.

     50'nci Yıl İzzet Baysal İlkokulu'nda düzenlenen programa Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Ünalan, 50'nci Yıl İzzet Baysal İlkokulu Müdürü Ruhi Dereli, öğrenciler ve veliler katıldı. Program okul bahçesinde 50'nci Yıl İzzet Baysal İlkokulu öğrencilerinden oluşan halk oyunları ekibinin gösterisi ile başladı. Halk oyunları ekibinin gösterisini öğrencilerin arasında izleyen Vali İbrahim Özçimen'e yoğun ilgi gösteren öğrenciler Vali Özçimen ile birlikte fotoğraf çektirmek için adeta birbirleri ile yarış ettiler. Okul bahçesinde 3-B sınıfı öğrencilerinden yürüme engelli Ersin Çelikbaş’ın yalnız başına kaldığını gören ve onunla yakından ilgilenen Vali Özçimen, Çelikbaş'ın tekerlekli sandalyesini sürerek sınıfına gitmesine yardımcı oldu. Daha sonra 50'nci Yıl İzzet Baysal İlkokulu 4-C sınıfı öğrencilerinin 2012-2013 eğitim öğretim yılı içinde yapmış oldukları resimlerin yer aldığı serginin açılışını Vali İbrahim Özçimen yaptı.

      Sergilenen resimler hakkında 4-C sınıf öğretmeni Melek Demircioğlu'ndan bilgiler alan Vali İbrahim Özçimen, öğrencilerle ve velileri ile de bol bol sohbet ederek kendisinden bir istekleri olup olmadığını sordu. 4-C sınıfı öğrencilerinin performans ödevlerinden oluşan sergilenin açılışını ise Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz birlikte yaptı ve sergilenen ödevlerle ilgili bilgiler aldı. Vali İbrahim Özçimen son olarak 4-F sınıfını ziyaret ederek öğrencilerle birlikte İngilizce dersine katıldı. Öğrencilere İngilizce dersinin ve yabancı dil eğitiminin önemi hakkında bilgiler veren Vali İbrahim Özçimen, yabancı dilin temel derslerden biri olduğunu ifade ederek ileriki yıllarda kendilerine getireceği kolaylıkları hakkında öğütler verdi.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak