bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Mengen Muhtarlar Derneği Mengen Fakülte Yaptırma Derneğine Misafir Oldu

Facebook'ta Paylaş

Mengen Muhtarlar Derneği Mengen Fakülte Yaptırma Derneğine Misafir Oldu. Mengen Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp BEŞLİ ve dernek yönetim kurulu üyeleri Düzköy Muhtarı Savaş GÜLHEKİM, Köprübaşı Köyü Muhtarı Mustafa AKKAYA, Ağalar Köyü Muhtarı Mustafa DEMİRÖZEN, Hacı Ahmetler Köyü Muhtarı Ali YİĞİT ve Türkbeyli Mahallesi Muhtarı Sadık DURAN Mengen Fakülte Yaptırma Derneği’ni Ankara’da ziyaret etti. Mengen Fakülte Yaptırma Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp BEŞLİ Mengen Fakülte Yaptırma Derneği’nin Mengen’de her şeyin Mengen adına olması noktasında bir çığır açtığını ve bundan sonraki süreçte Mengen’e kazandırılacaklar noktasında Muhtarlar Derneği olarak Mengen Fakülte Yaptırma Derneği’nin yanında olduklarını belirterek göstermiş oldukları misafirperverlik için dernek yönetim kuruluna teşekkür etti. HÜSEYİN TAŞ.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak