bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Ankara’da Mengenlileri buluşturan muhteşem gece

Facebook'ta Paylaş

      Mengen Fakülte Yaptırma Derneği tarafından Ankara Keçiören Belediyesi Halil İbrahim Sofrasında Mengenli hemşerilerin birlik ve beraberliği ve kaynaşmasını amaçlayan büyük Mengenli buluşmaları adı altında yemekli bir program düzenlendi.        

      Katılımın çok yoğun olduğu programda binden fazla Mengenli bir araya geldi. Geceye Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Zonguldak Milletvekili Sayın Köksal TOPTAN ve değerli eşleri Mengen Fakülte Yaptırma Derneği Onursal Başkanı Sayın Saime TOPTAN Hanımefendi ile Bolu Vali Yardımcısı Cemal POLAT Bolu Belediye Başkan yardımcısı İhsan AĞCAN, Gentaş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KAHRAMAN, Mengen Belediye Başkanı Osman ERARSLAN ve Belediye Meclis Üyesi aynı zamanda Mengen Fakülte Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nebahat ŞANSAL, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet BAHAR, Mengen Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Elif YÜCETÜRK, Yargıtay Eski Üyesi Sayın İdris ÇOBANOĞLU, Yüksek Mimar Yakup HAZAN, Ankara Bolulular Platformu Başkanı Mustafa AYDINALP, Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Tarık VURAL Mengen Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ali Kemal KEMER Ve Öğretim Görevlileri Berker ÇİFTÇİ, Abdullah Sümen, Pınar KABASAKALOĞLU, Mengen Fakülte Yaptırma Derneği yönetim Kurulu üyeleri Ali Rıza ACAR, Kadir COŞKUN ve Hüseyin TAŞ, Mengen köy dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte pek çok seçkin davetli katıldı.

      Gecenin açılış konuşmasını yapan Mengen Fakülte Yaptırma Derneği Başkanı Aydın ÖZMENLİ tüm katılımcılara teşekkür ederek, Mengen’in kazanımlarından söz ederek Mengen ve Mengenlilerin bu birlik ve beraberliği devam ettiği sürece çok daha güzel günlerin Mengen’imizi beklediğini belirtti. Ayrıca gecede 23.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Zonguldak Milletvekili Sayın Köksal TOPTAN, Mengen Belediye Başkanı Sayın Osman ERARSLAN, Gentaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAHRAMAN ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet BAHAR katılımcılara seslenerek Mengenlileri bu muhteşem gece için tebrik ettiler.

       Gecede Mengen davul zurna ekibinin gösterisi ile eğlenen Mengenliler artık bu gecelerin Mengen Fakülte Yaptırma Derneği tarafından geleneksel hale getirildiğini söyleyerek emeği geçen Mengen Fakülte Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • iBRAHİM SARIER(8.6.2013 02:18:17)

    Aydın bey bu işi çok iyi biliyor .her yaptığı organizasyon mükemmel oluyor.Ekibide mükemmel. ankarada olsaydım kaçırmazdım.Keşke Bolu vakfı ankara şube başkanı olsa ankaradaki tüm Bolulular bir şemsiye altında  toparlansa.Aydın beyin başarılarının devamını dilerim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak