bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Buradaki trafik ışıkları gereklimi?

Facebook'ta Paylaş

     Kavşaklara konulan trafik ışıkları, trafik akışını düzenlemek amacıyla konulur. Ancak bazı trafik ışıkları varki sürücüleri çileden çıkarmaya yeter. Mudurnu yolunda KOÇ İLKÖĞRETİM OKULU önündeki trafik ışıkları gibi. Burada bölünmüş yol bulunmaktadır ve geliş gidiş ayrıdır. Bu bölünmüş yolda ne bir kavşak ve nede başka bir geçiş bulunmaktadır. Sadece okul saatlerinde öğrenci geçişi olmakta ve o saatlerde de okul görevlisi arkadaşlarımız trafiği düzenlemeye çalışmaktadır.

      Buradaki ışıklar gecenin yarısına kadar kırmızı ve yeşil yanmakta. Kırmızı yandığında yolun her iki yönündeki araçlarda aynı anda durmakta ve o sırada yolda başka bir geçiş olmadığından araçlar boşu boşuna karşılıklı beklemekte ve hatta buna kızan bazı sürücülerde kırmızı yanarken yoluna devam etmekteler. Yoluna devam eden belediye araçlarıda olmakta bunların içerisinde. 30 kasım akşamı gece 23,15 te ışıklar yine kırmızı yanmaya devam etmekte. Yani işin özü buradaki sebepsiz yakılan ışıklar yüzünden milli servetimiz benzin, mazot boşa harcanmakta, insanların sinirleri gerilmektedir. Lütfen yetkililer bir an önce buradaki trafik ışığı uygulamasını düzenlerlerse sanırım bu yolu kullanan herkes memnun kalacaktır.

YORUMLAR Toplam yorum: 7
 • Recep Yildiz(9.11.2013 12:02:38)

  Bazilari icin gereksiz bir haber olabilir ama isin ozune bakildiginda dogru ve dikkate alinmasi gereken bir konu. O isiklarin gereksizligini o yolu kullananlar cok iyi bilir. Okul saatleti disinda yanan isiarin ne kadar anlamsiz oldugu ortada. Lutfen ilgililer bu haberi dikkate alip geregini yapsinlar. Bak bugun cumartesi isiklar yine calisiyor ve arabalar alakasiz sekilde karsilikli bekliyor.  Kirmizi yandiginda bekleyen arabalar disinda yoldan in cin dahi gecmiyor.

 • mesut şentürk (7.11.2013 09:38:55)

  günde en az iki kere kendi şahsi arabamla burdan geçmekdeyim gece saat 23 de sümer tarafında ki ve yılmar ısıkları diye tabir ettimiz işıkları yani kavşaklı ısıklar kapatılırken bu ışıklar açık. bu konuyu ele alğınız için bolunun sesi ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • Gürhan ÇETİN(7.11.2013 09:20:28)

  Sayın Kamuran bey; Sizden bir ricam olacak. okuyucu haberlerinde yazanın adını soyadını da verseniz yerinde olmaz mı?

 • taşkesti gndm(5.11.2013 15:06:22)

  bekara k... boşamak kolay arkadaşlar bende o yol üzerinde oturuyorum kafayı çeken altında kıytırık bi araba son sürat o yolda gidiyor en azından o ışıkların sayesinde hız yapamıyorlar üstelik ilerde cami var ve daha öncede bu bölgede ölümlü kazalar olmuştur yani şu yaptığınız habermi arkadaş

 • selami duvarci(5.11.2013 13:56:21)

  Gunduz mesai saatlerinde olması anlamlıdır ve gereklidir. Akşam belli bir saatten sonra ve hafta sonları çok anlamsızdır. Trafik şubesinin dikkati çekilse belki çözümlenebilir. Fakat on yıldır o ışıklar 24 saat çalışıyor.

 • fatih tatar(5.11.2013 08:44:40)

  milli servetler can güvenliği için harcanıyorsa yerini buluyor demektir.bu yorumu yapacağına üst geçit için bir kampanya başlatısın.gazatede bu tür bir yazıyı çıkaracağınıza öncülük yapın kampanya başlatın.

 • RAMAZAN ÖZNUR(5.11.2013 01:00:54)

  okullar başladığında gereklidir.okullar bittiğinde yaya için dikkat ikazı yeterlidir.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak