bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Dodurga Caddesi katilleri

Facebook'ta Paylaş

       Sayın Kamuran Bey; çok iyi gazetecisiniz bunu ben biliyorum.

        Ben sağlık mh dodurga cd sinde ikamet ediyorum. Bolu Belediyesi'nin asfalt çalışması sonucu 2013 haziran ayından sonra Dodurga Caddesi'nde trafik teröristlerini neden konu almadın. Ben vatandaş 2013 haziran ayın da olarak İl Emniyet Müdürü'ne mesaj yazdım. Aklımca bu teröristler 60 Km den fazla hız yapıyorlar 100 km de geçiyorlar diye önlem alın, radar uygulayın, hız kesici koyun diye. Bir önlem olarak Küplüce Cami önüne hız kesici konuldu. Bir süre sonra onlar söküldü ve ben bir daha yazdım sayın müdürüm bir can kaybı olmadan bir cana zarar gelmeden önlem alın diye.

        Ne oldu Kamuran bey 17 yaşında bir kızım öldü. Kaza günü ben yine Emniyet Müdürüne yazdım mutlumusun diye, ve Bimer e şikayet edeceğimi de söyledim. Ve ben Bimer e şikayet ettim. Haziran ayında benim isteğim hız kesici imiş kabul edilmemiş. Ekim ayında trafik komisyonu Bolu Belediyesi'ne talimat yazmış. Ve ben son mailim de 30 Km üzerinde kızıma çarpacak araçtan dolayı dava açarım demişim de 50 km yanlışlıkla 30 yazmışım ne farkeder. Bana hız limitlerini anlatıyorlar.   

         Benim kızım gittikten sonra ben sizi dinlermiyim. Eğer gerçek gazeteci isen Kamuran Abi bu konuyu haber yaparsın. Bir daha bu cadde de bir insan ölmesin ve vebalini sen üstlenmeyesin saygılarımla. Fotoğraf dersen gunun her saati dodurga caddesinde başak sokak ta harman sokakta trafik teröristleri korkusun dan araçlarını kaldırımıa parketmiş araçlar bulabilirsin.

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • gülcan bakır(9.12.2013 13:18:22)

  İyi günler. Merhaba Kamuran bey, gazetenizin sıkı bir takipçisiyim. Ama sizden bir ricam var. Bu habere konu olan genç kızımızı hiç tanımadığım halde çok üzüldüm. Benimde o yaşta bir çocuğum var belkide o yüzden bu kadar etkilendim. Hele birde kaldırımda yürürken olan bir olay. Ricam şu ki bu genç kızımızın fot kaldırabilirmisiniz. Şu aralar çok okuyucu haberleri olmadığı için haber bir türlü kayıp gitmedi. Her sayfanıza girişimde karşımda bu fotoğraf...Tanıyanlar için umarım daha çok üzücü oluyordur. haberinizde haaklısınız ama....

 • gülhan yıldız(9.12.2013 12:02:18)

  Bir mutluluğa kasttettiniz,bu olayın esas failleri bu mutsuzluk rüzgarı esmeden tedbir almayan yetkililerdir ve şu bir gerçek ki Boluda böyle tehlikeli noktalar çok fazla,LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN İNSAN HAYATI EN KIYMETLİ DUYARLILIKTIR,,, çünkü evlat acısı yakar yakar yakar.... sevgili yetkili kişiler,,,,,,

 • ecem(2.12.2013 22:26:32)

  BİZDE COK İMZALAR TOPLADIK. DODURGA CAD. HIZLAR GİTTİKÇE ARTIYOR İLGİLENEN BİRİLERİ CIKMADI BİR CAN GİTMİŞ . DAHA KAÇ CAN GİTMESİ GEREKİYO ACABA .

 • DrCN(30.11.2013 10:35:42)

  Bir olay, bir durum bu kadar içten yazılabilir... Tebrik ediyorum, umarım ilgili kişilerde okurlar ve önlem alırlar... Klavyene sağlık...

 • RAMAZAN ÖZNUR(29.11.2013 10:44:40)

  Bu konuyu hazırlayan duyarlı vatandaşımıza çok teşekkür ederiz.Kaza olan semtten Yaklaşık 3 yıl oldu evimi alalı ve balkonumda otururken 4 kez kaza oldu.Vatandaş sanki ralli yapıyor.Kaza olan kavşak ne yukarıdan geleni nede aşağıdan geleni doğru belli gözüküyor.Ayrı yeten geniş kaldırım ve bahçeyi çevrelemiş büyük duvar var.Lütfen duyarsız kalmasın emniyetimiz.Sabah balkonumdan dışarıya baktığım da ne emniyet mensubu,ne öğretmeni,nede sırtında çantasını taşıyama güçlük çekerek geçmeye çalışan öğrencimiz genç kardeşimiz gibi can kurbanı olmasın ve aileler perişan olmaması için Emniyet Müdürümüz inşallah bu konuda yardımlarını bizden ve evlatlarımızdan esirgemesin.Vefat eden kardeşimize rahmet ailesine allah sabır versin.

 • sema özdemir(28.11.2013 10:34:20)

  merhabalar kamuran bey. aynı sorunlar sümer mah. karaca sokakatada var. ben bolu valiliğine dilekçe yazdım arada okul ve benzeri bir yer olmadığı için hız kesicinin gerekli olmadığını söylediler.fakat trafik teröristleri yarış yapıyor. motorlu gençler yarış yapıyor. kamyonlar geçerken evlerimiz sallanıyor. buradadamı bir can gitmesi lazım önlem alınması için.bu konuları ele alan duyarlı bir gazeteci olduğunuza inanıyorum lütfen ilgilenirmisiniz teşekkürler.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak