bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

ATATÜRK


Bu bir okuyucu haberidir.

Yayla Evlerine Ruhsat mı Geliyor?

Facebook'ta Paylaş

      Bolu Ekspres'in 16 Haziran 2014 tarihli nüshasında bulunan bir habere göre Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş'tan yaylada evi bulunan vatandaşlara müjdeli bir haber geldi. Son birkaç aydır yaşanan süreçle ilgili bir açıklama yapan Taş geçmişte yapılmış yayla evlerinin ruhsatlandırılacağını söyledi. Önümüzdeki dönemde yayla evlerinin izinli ve ruhsatlı hale geldiği zaman çiftçi ve yetiştiricilerin daha rahat olacağını, tespit çalışmalarının ardından hak sahiplerine imar izni ve geçici ruhsatlandırma belgesi verilebileceğini ve şu ana kadar yıkılması kararlaştırılan yeni bina kararı olmadığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak