bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Trafik güvenliği

Facebook'ta Paylaş

       YER; Kalıcı konutlar bölgesi,İzzet Baysal Devlet Hastahanesi Bulvarı. Dominos pizza, A 101 market, CP tavuk market, tekel, nalbur vb.işyerlerinin olduğu nokta. Bunlar bölgede trafik artışını, duraklamaları yada parkları artıran işyerleri. Tamda bu noktada bölünmüş yol olan cadde ortasında refüj açıklığı var, hemde kavşağa 75 m kala, burada kavşaktan yeni çıkmış ş.mrk istikametine hızını artırarak ilerleyen araçlar, işyerlerinden alış veriş yapmak isteyenler, yemek için duranlar ve refüj açıklığından hızla dönüş yapmaya yada tersten düzden girip manevra yapanlar. Burada haftada bir kaza, trafikçiler bilir tam bir kara nokta, en önemli faktör refüj açıklığı, sorumlusu; trafikte alt yapıdan sorum olan belediye. Bakalım haber yapabilecekmisiniz.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak