bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Daha geçen yıl sıvanmıştı !

Facebook'ta Paylaş

       Daha geçen yıl sıvanmıştı ! Geçen yıl sıvası ve boyası yapılan İzzet Baysal Caddesi’ndeki belediye dükkanlarının sıvası bu yıl dökülmeye başladı.

      İnsanların üzerine düşmeye başlayan kalın sıva parçaları tehlikeli olmaya başlayınca, yukarı çıkan bir belediye görevlisi, aşağıda bekleyen bir zabıtanın kontrolünde düşmek üzere olan sıva parçalarını kazıyarak aşağıya indirdi.

      Bu çalışmayı yapan belediye görevlisinin tek eliyle korkuluklardan tutup aşağıya doğru sarkarak öbür eliyle kazıma yapması, yine bir iş güvenliği tedbirsizliği olarak fotoğrafa böyle yansıdı.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • yazar(4.3.2015 16:05:43)

    reklamın iyisi kötüsü olmazmış.... Çorbacı dayıma selamlar ;)

  • OKUR(4.3.2015 08:21:03)

    Belediyenin hangi işi bir yılını doldurdu, caddenin durumu ortada, otoparkın para ödeme gişeleri orda, bisiklet yolu, engelli yürüyüş yollarının durumu belli daha ne sayayım. Hepsi acele ve baştan sağmayla yapılıyor ardından döklüyor

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak