bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Telekom’un duyarsızlığı köylüleri çileden çıkarıyor

Facebook'ta Paylaş

       Hatırlarsınız Bolu Organize Sanayi Bölgesi’nde bilinçsizce yapılan bir fabrika temel kazısından dolayı hemen üst taraftaki yüksek tepede heyelan oluştu. Ve o bölümde 3-4 yıldır hiç bir faaliyet yapılmadı.

       Devlet u İşleri’nin yolu ve Gölköy'den gelen 2-3 metre genişliğindeki kanal kullanılamaz halde atıl bir şekilde duruyor. Bu bölgedeki Kındıra, Saraycık gibi köylere giden Telekom'un telefon kablosu da buradan geçiyordu. Bu kabloyu yılda 2-3 kez hırsızlar koparıp çalıyorlar ve köylerimiz telefon ve internetsiz kalıyor.

      Yine 10- 15 gün iletişim yok ve mağdur durumdayız. Telekom ise tıkır tıkır bizden internet ve telefon ücretlerini alıyor. Bu sefer hatlar gideli 20-25 günü geçti şikayet ettiğimizde, ödenek olmadığını ve ellerinde kablo olmadığını söylemişler.

      Telekom’un bu duyarsızlığı bizleri çileden çıkarıyor. Bizlerde imza toplayıp telefon hatlarını kapatmayı düşünüyoruz. Bir an evvel yetkililerin ilgilenmesini istiyoruz.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak