bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

12.5.2013

      1- Yaka Musluklar Köyü halkından Sabri Şahin’in abisi, Naime Ceylan ve Naile Altındağ’ın babası, İbrahim Ceylan’ın kayınpederi, Fatma Şahin’in eşi; Ali ŞAHİN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Yaka Musluklar Köyü’nde öğle ve cenaze namazında sonra defnedilecektir.

      2- Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’nden emekli Şeref Tombak, Adem Tombak ve Merhume Türkan Atmaca’nın annesi, Fatma ve Meliha Tombak’ın kayınvalidesi; Ayşe TOMBAK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      3- Mudurnu Uğurlualan Köyü halkından İbrahim Kaya’nın eşi, Tarım İl Müdürlüğü çalışanlarından Vural Kaya, Postacı Erol Kaya ve Safinaz Beyhan’ın annesi, Aysel ve Şükran Kaya ve Seçkin Beyhan’ın kayınvalidesi; Ayşe KAYA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Uğurlualan Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak