bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

17.11.2015

     1- Tekke Işıklar Köyü halkından  Rafiye DEMİRCİ'nin eşi, Şerife, Rıdvan, Mücahit Sercan DEMİRCİ'in babası, Arçelik Çalışanı Sinan AYKUT'un kayınpederi, Sabahattin, Ahmet ve İlhan KONUK'un eniştesi, Sanayi Esnaflarından; Mustafa DEMİRCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Tekke Işıklar Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

     2- Gerede Göynükören Köyü halkından Altan ERGÜN'ün eşi, Ayşegül,Furkan ve Sertan'ın annesi, Servet ERGÜN'ün gelini; Fatma ERGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Gerede Göynükören Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.
     3- Sürmeli Hacı Merhum Muhittin Efendinin gelini, Sürmeli Hacı Ahmet PALAZOĞLU'nun eşi, Merhum Mehmet Yekta PALAZOĞLU, Merhum Ayşe ORHAN ve Behice ATAYMAN'ın annesi, Merhum Nurettin YAREN ve Nurten BİRGÜNGÖR'ün ablası, Esra PALAZOĞLU'nun kayınvalidesi, Muhittin PALAZOĞLU, Ahmet PALAZOĞLU, Esat PALAZOĞLU ve Büşra PALAZOĞLU'nun babaannesi, Bolu Eşrafından; Hacı Nezahat PALAZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Yıldırım Beyazıt Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Tokadi Hayrettin Türbesine defnedilecektir.

     4- Bürnük Köyü halkından Merhum Ali ÖZER'in eşi, Şerife ÖZER, Hatice ÖZKAN ve Fatma TURAN'ın annesi; Şerife ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Bürnük Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Mudurnu İlçesi Karacakaya Mahallesi halkından Mürvet ELÇİN'in eşi, İsmail ELÇİN'in babası, Merhum Feyzullah ve İbrahim ELÇİN'in kardeşi, Merhum Hayri ELÇİN'in oğlu; Şerafettin ELÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Mudurnu Büyük Camii'nde  kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Mudurnu Şamullar Çiftliği Mezarlığı'na defnedilecektir. 

     6- Yeniçağa İlçesi halkından Merhum Burhan HENDEKÇİ'nin oğlu, Ferhat HENDEKÇİGİL'in abisi, Nadir YÜKSEL'in damadı, Mehmet ve Salih ALTAN'ın yeğeni; Şeref HENDEKÇİGİL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

     Cenazesi bugün Yeniçağa Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Yeniçağa Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak