bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

28.11.2016

  Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
    
   “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 
     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1-Belkarağaç köyü halkından Mehmet Güldüren Merhum Kabadayı'nın hanımı, Ahmet Güldüren, Şerafettin Güldüren, Emine Yılmaz ve Fatma Hiracan'nın annesi; Emine GÜLDÜREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.        

        Cenazesi bugün Doğancı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Doğancı Köyü Yeni Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Tabaklar Mahallesi halkından Emine Taşoğlu'nun eşi, Ferhan Yavuz, Nurhan ve Uğur Taşoğlu'nun Babaları, İsmail Yavuz ve Işıl Taşoğlu'nun Kayınpederi, Aslı Ayyıldız, Mert ve Can Taşoğlu'nun dedeleri; Mustafa TAŞOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi Bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3-Tarakçı köyü halkından Tarakçı köyü Muhtarı, Erdal ÇETİNKAYA'nın babası; İsmail ÇETİNKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Tarakçı köyü camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     4-Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Darıyeri Bakacak köyü sakinlerinden, Havva YILMAZ'ın eşi, Milli Eğitim personeli Hayrullah ve Nurullah YILMAZ'ın babaları, Bekir YILMAZ'ın kardeşi, Genca SELİM'in oğlu;  Ahmet YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Kaynaşlı Darıyeri Bakacak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Yeniçağ İlçesi Sanayi esnaflarından Hasan, Hüseyin ve Eyüp BABACAN'nın anneleri; Meryem BABACAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçağ Büyükcamii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası ilçe kabristanlığına defnedilecektir.

       6- Avşar Köyü Gidiriş Mahallesi halkından  Ali GÜLER'in eşi, Ahmet, Mevlüt, Şaban Merhum Mustafa ve Merhume Hanife GÜLER'in anneleri, Avşar köyü Muhtarı, İsmail GÜLER'in yengesi; Ayşe GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Avşar Köyü Gidiriş Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       7- Mudurnu İlçesi Sürmeli Köyü sakinlerinden İsmet CAN'ın eşi, İlhami CAN, Nihal ÇAM'ın babaları, Zennur CAN ve Muharrem ÇAM'ın kayınpederi, Merve, Büşra CAN, Emrah ve Damla ÇAM'ın dedeleri; Rahmi CAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Sürmeli Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: kamuran@bolununsesi.comEmail: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak